Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 5x09 - Namaste

Πήγαινε κάτω 
+7
tasoskratos
Gonzo
m0rpheas
Elle1
Achara
cypher80b
xifomaxos
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο
Άριστο
5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_lcap0%5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ Καλό
5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_lcap67%5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_rcap
 67% [ 6 ]
Καλό
5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_lcap22%5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Μέτριο
5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_lcap11%5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Χάλια
5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_lcap0%5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 9
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 19, 2009 11:39 pm

Τί έγινε Achara μας πόνεσε το σημερινό μας πόνεσε tong demon roftl ;;; Τι νόμιζαν ο Workman και η Καιτς+ούλα ότι θα επέστρεφαν και όλοι θα τους έκαναν τεμενάδες tong tong tong , αμδε mmm3 .

Γιατί όλοι οι αντι-Ben-ικοί ρε tasoskratos μ΄ αυτό χάρηκαν thumbdown . Σιγά μην πρόσεχαν το ερευνητικό ύφος που είχε καθώς ήταν όλοι στην παραλία και μιλούσε ο Λεπιδιάρης lolololo ή αυτό που ανάφερες με το αεροπλάνο ή το " πώς την είδες την δουλειά γιατί με παρακολουθείς ;;; " .

Στο θέμα Sawyer θα διαφωνήσω γιατί 1 χαρά τον έβαλε στην θέση του τον άχρηστο τον workman που ακόμα δεν ήρθε είχε και μπλαζέ υφάκι " Μτσααα και τώρα που ήρθα αναγκαστικά θα σας σώσω πάλι μτσααα mmm3 " . Τσου ρε Λάκη workman πας να κάνεις και μαγκιές τρομάρα σου .

Elle1 έτσι όπως μιλούσε ο Christian θα περιμέναμε να δούμε καμιά εικόνα με όλους μαζί το 1977 αλλά κάτι τέτοιο δεν είδαμε Suspect . Όντως αυτό με την Sun μπορεί να ισχύει, δηλαδή ότι ο λόγος που δεν βρίσκεται ήδη με τους άλλους είναι ότι δεν είναι μαζί της η Ji-Yeon . Αλλά μήπως όμως βρίσκεται ήδη στο νησί και αυτή αλλά σε νεαρή ηλικία χρουτς χρουτς χρουτς scratch ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 7:34 am

Παράθεση :
Γιατί όλοι οι αντι-Ben-ικοί ρε tasoskratos μ΄ αυτό χάρηκαν .

Ο Μπεν δεν χρειάζεται να πει και πολλά. Μόνο το ύφος του φτάνει. Μ' αρέσει όμως που όλο το ενδιαφέρον έχει μετατοπιστεί αλλού και έτσι θα μπορεσει να δράσει με την ησυχία του.
Από ΄΄δίπλα΄΄, ένας μόνο πρόσεξε την φάση με τις βάρκες. Που ήξερε, λέει, ότι εκεί υπήρχαν βάρκες? coolgum
Εγώ πάντως έτσι όπως τον βλέπω, μόνο την όψη ΄΄χαμένου΄΄ δε μου δείχνει. Και που θα πάει ξέρει και τι θα κάνει ξέρει. Έχει να φροντίσει και τους ανθρώπους του wink ν
Έγινε και το χέρι μας μια χαρά epp και ήρθε η κακομοίρα η κορεάτισσα και το βάρεσε το παλλικάρι. Ε ρε κατακαημένη Ηλιαχτίδα. Μου χάλασες το γούστο.
Πάντως ο Γιωργάκης έριξε χθες άλλη μια ατάκα.
Επίτηδες τους έστειλε μπαμπά στον Κρίστιαν, έιπε ο μικρός Kratos lolololo
Μια χαρά προχωρά το σχέδιο...
Καλημέρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 8:33 am

Συμφωνώ ότι ανάμεσα σε Sawyer - Jack υπήρχε ψύχρα από την αρχή, θα έλεγα όμως ότι ήταν περισσότερο από την πλευρά του Jack. Eίχε πάντα μια εμμονή να φτιάχνει καταστάσεις, του έλεγαν συνέχεια ότι είναι το πεπρωμένο σου να πας στο νησί, αν δε πας θα πεθάνουν όλοι και όταν τελικά φτάνει δεν υπάρχουν και πολλά να διορθώσει.

Ο Ben φυσικά και ήξερε που υπάρχουν βάρκες. Αρχηγός των Other ήταν, ξέρει που είχαν τις βάρκες με τις οποίες πηγαινοερχόντουσαν από την Hydra στο Othersville...

Για τον μικρό Ben μου πέρασε από το μυαλό ότι το σάντουιτς δεν είχε μουστάρδα αλλά σύνεργα απόδρασης, αλλά μετά είδα την κάμερα πίσω από την πλάτη του και λέω δε νομίζω να κάνει καμία τέτοια βλακεία. Μάλλον πήγε να δει ποιος είναι για να το πει στον Ricardo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 10:39 am

Παράθεση :
Ο Ben φυσικά και ήξερε που υπάρχουν βάρκες. Αρχηγός των Other ήταν, ξέρει που είχαν τις βάρκες με τις οποίες πηγαινοερχόντουσαν από την Hydra στο Othersville...

Με μια πρώτη σκέψη είναι λογικό αλλά σκέψου,
1ον περάσανε 3 χρόνια και το σκηνικό μου φαίνεται αρκετά ΄΄φρέσκο΄΄ και 2ον δεν συμβαδίζει με την εύλογη απορία σου, περί διαφορετικού μέλλοντος, κάτι το οποίο άρχισα να ΄΄δουλεύω΄΄.
Χθες πάντως πρόσεξα και κάτι άλλο. Όταν ρωτάει ο Σώγιερ τον Τζακ, ποιοί άλλοι επέστρεψαν, ο Γιατρός δεν του αναφέρει το όνομα του Ben.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 11:17 am

Βασικά το όλο θέμα με το διαφορετικό μέλλον στηρίζεται στην κατάσταση των Barracks και στο άκουσμα των αριθμών στον ασύρματο του αεροπλάνου. Σωστά? Από την άλλη μεριά όμως, ο Ben ξέρει πού να βρει τις βάρκες και ο αεροδιάδρομος του έχτιζαν βρίσκεται στη θέση του. Μερικά πράγματα άλλαξαν και μερικά όχι?

Περιμένω με μεγάλο ενδιαφέρον να δω πού βρίσκεται ο Desmond.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 2:53 pm

Θα μπορούσε να πεί κάποιος πως και στις 2 πραγματικότητες δόθηκε η εντολή από τον Jacob να κτιστεί ο αεροδιάδρομος... blink

Νομίζω πρέπει να αρχίσουμε να σκεφτόμαστε περισσότερο τη συγκεκριμένη θεωρεία, ότι δηλαδή κάτι έγινε στο παρελθόν που άλλαξε το μέλλον...

Η θεωρία παίζει ήδη και σε κάποια reviews που διάβασα... Παρόλο που της βρίσκω κάποια κενά πιστεύω πως υπάρχει και η πιθανότητα να ισχύει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
tuku
I am Lost!



Αριθμός μηνυμάτων : 16
Registration date : 02/03/2009

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 3:25 pm

καλησπερα
εγω μπερδεύτηκα πάλι
εαν ενας απο το μελλον μιλησει στον εαυτο του απο το παρελθον τι θα γινει αραγε;
στο επεισοδιο αυτο που μου αρεσε ποιο πολυ ειναι που ο σωγιερ την ειπε ξερα στον τζακ (οτι ειναι αχρηστος) και που ο μπουλης δεν μπορουσε να του πει τιποτα ........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 3:37 pm

Αν έχει όντως αλλάξει το μέλλον... έχουμε θέματα... Οι αριθμοί... okay, να δεχτώ ότι αλλάζει εύκολα το μήνυμα που αναμεταδίδεται, άρα δεν μπορούμε να βασιστούμε σε αυτό... αλλά θα μπορούσαν να ακυρώνουν την ιστορία της Rousseau. Η κατάσταση των Barracks όμως, αν οι Others δεν διαδέχτηκαν ποτέ εκεί τους Dharmίτες, ακυρώνει σίγουρα σχεδόν όλα όσα είδαμε τις 2 προηγούμενες σεζόν... Αλλά αυτά δεν έχουν αλλάξει... Πχ η Juliet του τώρα που έχει πάει 30 χρόνια πίσω θυμάται το σπίτι στο ποίο έμενε. Η μνήμη της δεν συμβαδίζει με το χάλι που είδαμε στα Barracks. Γμτ... ενώ τα είχα ξεκάθαρα στο μυαλό μου τώρα έχω αρχίσει και μπερδεύομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 3:41 pm

Λογικά την εντολή για την κατασκευή του αεροδιαδρόμου την έδωσε ο Jacob, ο Ben εκτελούσε το δικό του σχέδιο... Όπως λέει και ο Cypher την εντολή την έδωσε και στις δυο περιπτώσεις...μόνο που τώρα οι Others δεν πήγαν ποτέ να ζήσουν στα barracks...
Ίσως έπρεπε να το υποψιαστούμε και από όταν ο Caeser έψαχνε τα συρτιάρια στην Hydra. Λίγο δύσκολο ο Ben να είχε κρατήσει επάνω στο γραφείο του το περιοδικό του 1954....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 3:47 pm

ναι αλλα αυτο ειναι αρκετα επικυνδινο για την συνεπεια της σειρας.
Δηλαδη οκ, ενας other ας πουμε τι θα θυμαται τωρα,οπως πολυ σωστα ειπε η Elle?
Για ποιους αλλαξε το παρελθον? Η Τζουλιετ θυμαται πολυ καλα να ζει εκει,οπως και αρκετοι
αλλοι απο τους others φανταζομαι. Και γιατι δεν εζησαν εκει οι others?Ποιον σκοπο εξυπηρετει αυτο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 3:50 pm

Πείτε μου μόνο κάτι.
Στα αμέσως επόμενα επεισόδια, θα δούμε μεγάλο Μπεν ή θα τον ξαναδούμε προς το τέλος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 3:58 pm

Αυτό Τασο δεν το ξέρει κανείς...Τα ονόματα των regulars εμφανίζονται πάντα σε όλα τα επεισόδια είτε παίζουν είτε όχι...

Achara λογικά άλλαξε αφού οι Sawyer και λοιποί μεταφέρθηκαν στο 1974...Επομένως υποθέτω ότι αυτοί κάτι άλλαξαν στο παρελθόν, ο Faraday λείπει, δεν ξέρουμε που είναι, τι κάνει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 4:08 pm

Παράθεση :
Τα ονόματα των regulars εμφανίζονται πάντα σε όλα τα επεισόδια είτε παίζουν είτε όχι...

Φυσικά και υπάρχει λόγος που ρωτάω, αλλά αυτό που λες δεν το ήξερα. Απλά νόμιζα ότι σε κάθε Δελτίο Τύπου για το επεισόδιο υπάρχουν μόνο τα ονόματα αυτών που θα δούμε.
οκ. Απλά σκέψεις κάνω και θεωρώ, μάλλον ευελπιστώ ότι για κάποια επεισόδια δεν θα δούμε τον μεγάλο Ben.
Λογικό βρίσκω να βλέπουμε το τι συμβαίνει στο 1977, αλλά από την άλλη, τι θα δούμε?
Τις κινήσεις όλων των υπολοίπων, με πολύ βασικό το να μην ξέρουμε τι συμβαίνει με Ben - Richard στο σήμερα.
Βέβαια μένει ο Λοκ. Δεν βρίσκω σωστό 4 με 5 επεισόδια να τον βλέπουμε να ΄΄περιπλανιέται΄΄ με τους ζωντανούς στο σήμερα.
Οπότε δεν ξέρουμε και σε πόσα επεισόδια θα δούμε τον Λάζαρο Λοκ

epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 20, 2009 4:27 pm

Το οπτικό υλικό του 5χ09 :

Κώδικας:
http://rapidshare.com/files/211035951/509.rar.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 11:15 am

Καλημερα!
Εγω δεν θα ψηφισω τιποτα, γιατι απογοητευτικα απο το επεισοδιο!
Μετα απο 2 εβδομαδες που περιμεναμε να μας βαλουν αυτο το επεισοδιο; Ημαρτον!!!!
1ον ο Μπεν. Που ηταν ο Μπεν οεο!!
Τον ειδαμε 2 λεπτα και του την εφερε μια κινεζουλα;!! Ε οχι, τον αρχηγο ρε συ!
2ον ο Σωγιερ, δεν λεω πως δεν χαρηκα που του την εφερε του Τζακ, αλλα την εχει δει πολυ ο τυπος! Οσο και να μην χωνευω το ζευγαρακι της Αγ. Παρασκευης δεν τους φερθηκε ομορφα!!!
Τελικα η εξουσια αλλαζει τον ανθρωπο!
Ελπιζω την αλλη εβδομαδα να δουμε τιποτα της προκοπης! Τουλαχιστον να δουμε περισσοτερο Μπεν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 2:36 pm

Γιατί πως έπρεπε να τους φερθούν ρε ΜΑΙΡΗ ;;; Να τους στρώσουν το κόκκινο χαλί μήπως και να αρχίσουν τις τεμενάδες ΕΛΕΟΣ !!! Εκεί εκεί στην Ω΄ Εθνική το ζευγαράκι του ελέους :boooom: .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 3:06 pm

Μια χαρά τους φέρθηκαν, θα μπορούσαν να τους αφήσουν στη ζούγκλα... Ο Jack ήταν αυτός που πήγε με υφάκι "ήρθε ο Σωτήρας σας" και αμφισβήτησε τις ικανότητες του Sawyer. Και φυσικά πήρε πληρωμένη απάντηση.

Μαίρη μπορεί να μην είχε πολύ Ben μέσα αλλά είχε Radzinsky yahoooo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 5:35 pm

οχι το επισοδειο που περιμενα μετα απο 2 βδομαδες..... sad
Τεσπα...
Καταρχιν....Ξανα ιδοθηκαν μετα απο 3 χρονια η kate & Sawyer και ηταν μονο μια αγκαλια????????? Suspect Suspect Εγω περιμενα κανα φιλι σαν το φιναλε του 4ου.... sad
Αυτος ο καινουργιος που επεσε με το αεροπλανο....Εδω μου καθετε aaaaa κατι υποπτο εχει....
Καλα εκει που η Σαν χτυπαει τον Μπεν.... roftl roftl roftl Οσο παει την Συμπαθω περισσοτερο.... tong
Faradey is not here any more?????? wtf??????? Suspect
Επισης πολλη την εμπαινε ο sawyer του jack..... mmm3 mmm3
Καλα ο Μπεν μικρος ποιο πολλη με τον Harry Potter μοιαζει.... roftl
Περα απο την πλακα.... tong
Τωρα θα εχουμε 2 ben??? Θυμαστε που λεγαμε για τα κουνελια στην 3η σεζον?????? Μηπως εχει καποια σχεση με το ολο θεμα????????? wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 5:51 pm

Lost_maniac έγραψε:

Καλα εκει που η Σαν χτυπαει τον Μπεν.... roftl roftl roftl Οσο παει την Συμπαθω περισσοτερο.... tong

mmm3 mmm3 mmm3 mmm3 Όλα έχουν συνέπειες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 5:54 pm

xifomaxos έγραψε:
Μια χαρά τους φέρθηκαν, θα μπορούσαν να τους αφήσουν στη ζούγκλα

Αυτό ακριβώς xif thumbsup . Δεν φτάνει δηλαδή που και οι 2 τους ξελάσπωσαν είχε το ζευγαράκι του ελέους 1 ύφος να το πάρεις από το μαλλί και να το κοπανάς στον τοίχο μέχρι να βγουν τετέλεστετ και οι 2 mad . Μωρέ Phil που τους χρειάζεται για να στρώσουν χαρακτήρα mmm3 . Άσχετο - σχετικό αλλά όσο το βλέπω γιατί μου φαίνεται εντελώς ψεύτικο το σκηνικό με την κουπιά Suspect δεν μπορώ να το εξηγήσω :no: scratch malakia χμμμ .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 6:48 pm

Ναι ρε παιδια, δεν λεω να τους στρωσουνε κοκκινο χαλι, ουτε να κανουν παρτυ! Αλλα τους περιμενανε πως και πως για να τους σωσουν και μολις ηρθαν ...
Δεν επρεπε να ειναι λιγο παραπανω χαρουμενοι που ηρθαν για να τους σωσουν;
Δεν ξερω περιεργο μου φανηκε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 6:50 pm

ΜΑΙΡΗ έγραψε:
Ναι ρε παιδια, δεν λεω να τους στρωσουνε κοκκινο χαλι, ουτε να κανουν παρτυ! Αλλα τους περιμενανε πως και πως για να τους σωσουν και μολις ηρθαν ...
Δεν επρεπε να ειναι λιγο παραπανω χαρουμενοι που ηρθαν για να τους σωσουν;
Δεν ξερω περιεργο μου φανηκε!

Θα σκευτοταν ο sawyer την juliet που θα ζηλευε την kate....Παλι μας τα χαλασε η ξανθοψειρα.. Imbad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 6:56 pm

ΜΑΙΡΗ έγραψε:
Ναι ρε παιδια, δεν λεω να τους στρωσουνε κοκκινο χαλι, ουτε να κανουν παρτυ! Αλλα τους περιμενανε πως και πως για να τους σωσουν και μολις ηρθαν ...
Δεν επρεπε να ειναι λιγο παραπανω χαρουμενοι που ηρθαν για να τους σωσουν;
Δεν ξερω περιεργο μου φανηκε!

Μόνο που αυτή τη στιγμή δε φαίνεται να χρειάζεται να σωθούν. Και πραγματικά δεν ξέρω ποιοι χρειάζονταν να σωθούν στην πραγματικότητα. Εννοώ ότι για 3 χρόνια ο Sawyer και οι λοιποί πέρασαν ζάχαρη στη Dharma, εκτός από τους αγνοούμενους, ενώ οι Ο6 πέρασαν 3 χρόνια μέσα στα ψέματα, με τύψεις, κινδυνεύοντας συνέχεια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 6:58 pm

Ναι αλλα σε μερικα χρονια ο μικρος Μπεν θα μεγαλωσει, και θα σκοτωσει οσους ειναι στην Νταρμα! Αρα καποιος θα πρεπει να τους "παει" στο παρον!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

5x09 - Namaste - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: 5x09 - Namaste   5x09 - Namaste - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Μαρ 21, 2009 7:24 pm

ΜΑΙΡΗ έγραψε:
Ναι αλλα σε μερικα χρονια ο μικρος Μπεν θα μεγαλωσει, και θα σκοτωσει οσους ειναι στην Νταρμα! Αρα καποιος θα πρεπει να τους "παει" στο παρον!

Ναι αλλα ο Daniel ειχε πει πως δεν γινετε να αλλαξουμε το παρελθον.... wink
Δεν τον γλιτονουν τον λακο μαλλον.... tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
5x09 - Namaste
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: