Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 6x10 - The Package

Πήγαινε κάτω 
+4
108asteri
Elle1
Achara
xifomaxos
8 απαντήσεις

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο
Άριστο
Lost 6x10 - The Package Vote_lcap0%Lost 6x10 - The Package Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ Καλό
Lost 6x10 - The Package Vote_lcap0%Lost 6x10 - The Package Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καλό
Lost 6x10 - The Package Vote_lcap43%Lost 6x10 - The Package Vote_rcap
 43% [ 3 ]
Μέτριο
Lost 6x10 - The Package Vote_lcap57%Lost 6x10 - The Package Vote_rcap
 57% [ 4 ]
Χάλια
Lost 6x10 - The Package Vote_lcap0%Lost 6x10 - The Package Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 7
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤρι Μαρ 30, 2010 8:31 pm

Eπεισόδιο 6x10 - The Package


Περίληψη
Σπόιλερ:

Download link
Σπόιλερ:

Οδηγίες προς Lostaholics

1. Στην πρώτη σελίδα θα παρακαλούσα να δημοσιεύετε με spoiler tags. Ίσως κάποιοι να θέλουν να μπούν για να βρούν links του επεισοδίου, υποτίτλων κλπ. Ευτυχώς είμαστε λίγοι οπότε ελπίζω να μην έχουμε προβλήματα.
2. Μπορείτε να δίνετε links για torrent ή direct downloads (rapidshare κλπ). Θα προσπαθούμε να κάνουμε update το πρώτο post ώστε να μην χρειάζετε να ψάχνετε για αυτά σε όλο το thread.
3. Links για Αγγλικούς και Ελληνικούς υπότιτλους, επίσης ευπρόσδεκτα.
4. Πέστε με τα μούτρα στον σχολιασμό των επεισοδίων... τελευταία


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xifomaxos στις Τετ Μαρ 31, 2010 5:57 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 6:26 am

Οκ, οι πρώτες εντυπώσεις

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 12:16 pm

zzzz zzzz zzzz zzzz Μετριότατο

Σπόιλερ:

και οι θεωρίες μετά το επεισόδιο:

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 2:14 pm

Μεεετριο... Rolling Eyes

Σπόιλερ:
Αυτάααααα... tong


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elle1 στις Τετ Μαρ 31, 2010 2:25 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
108asteri
Administrator
108asteri


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2092
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νικη
Registration date : 28/05/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 2:14 pm

Το επεισόδιο ηταν για:
Σπόιλερ:


epp epp

Σπόιλερ:

Παμε για το επομενο.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την 108asteri στις Τετ Μαρ 31, 2010 3:27 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twitter.com/asteri108
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 3:08 pm

Κατάλαβα... χάλια το επεισόδιο... Να μπώ στον κόπο να το κατεβάσω; ή να το προσπεράσω; Suspect lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
108asteri
Administrator
108asteri


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2092
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νικη
Registration date : 28/05/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 3:29 pm

cypher80b έγραψε:
Κατάλαβα... χάλια το επεισόδιο... Να μπώ στον κόπο να το κατεβάσω; ή να το προσπεράσω; Suspect lolololo

cypher, τι λόγια ειναι αυτα; lolololo Και βεβαια θα το κατεβασεις. Και θα το δεις και θα το σχολιάσεις/θαψεις κιολας.
Και θα το προσπερασεις περιμενοντας το επόμενο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twitter.com/asteri108
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 3:45 pm

'νταξ μωρέ... δεν είναι και τοοοοσο κακό...
Όχι σε σημείο να προσπερνιέται τέλος πάντων! epp
Απλά, επειδή έχεις παραπονεθεί ήδη ιδιαίτερα για τα προηγούμενα Flash Sideways, θα σου συνιστούσα πριν πατήσεις play να ξεφορτωθείς όλα τα αιχμηρά αντικείμενα από γύρω σου... γιατί σε βλέπω να κόβεις φλέβα... tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 3:54 pm

108asteri έγραψε:

cypher, τι λόγια ειναι αυτα; lolololo Και βεβαια θα το κατεβασεις. Και θα το δεις και θα το σχολιάσεις/θαψεις κιολας.
Και θα το προσπερασεις περιμενοντας το επόμενο.


xaxaxxaxaxax respect

σκεφτομουν πως θα ηταν τα επεισοδια χωρις FS..Θα ήταν ενδιαφέρον αν κυκλοφορούσε μια έκδοση με όλα τα επεισόδια
χωρίς FS και μετά όλα τα FS μαζεμένα (και θα τα βλέεεπαμεεεε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 5:15 pm

Από αυτά που διαβάζω μάλλον άριστο πρέπει να είναι το πακέτο . Φτου ακόμα στο 10 % είναι thumbdown .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 7:44 pm

Gonzo το "πακέτο" είναι όντως άριστο... Για σένα μάλλον μάπα tong

Πάντως δεν ήταν τόσο χάλια όσο το περίμενα...

* Καλή η φάση με Room23... Δεν περίμενα να το δώ ξανά. Χιφ πως το κατάντησες έτσι; Τι κάνεις εκεί μέσα; ξεσαλώνεις; lolololo

* Νομίζω ο ΜΙΒ πρέπει να προσλάβει κάποιον για τις δημόσιες σχέσεις... Τους σπρώχνει όλους στην αγελάδα...

* Και εγώ πιστεύω πως στο τέλος θα ξεκάνει τους Candidates ή τουλάχιστον θα προσπαθήσει ... demon
Και αυτό είναι το τέλος που ονειρευόμουν πάντα για το Lost (αν και δεν βλέπω να γίνεται)

* Αυτή η νέα, η πως την λένε, άρχισε να μου την δίνει αφάνταστα... Α ναι Ζoe νομίζω... Πάντως έγινε η αιτία για να ξεκινήσει νωρίς ο πόλεμος...

* Ποιός να είναι αυτός ο σοφός που είπε κάποτε πως "θα αρχίσει πόλεμος στο νησί";

* O Widmore ήρθε αποφασισμένος στο νησί. Να κάποιος που είχε σχέδιο τόσο καιρό... Όχι σαν κάποιους άλλους (ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε). Πάντως αυτός νομίζω πως έχει τις περισσότερες πιθανότητες από όλους για να καταλήξει σε κάποιο δέντρο ή σε κανένα χαντάκι...

* Περίμενα περισσότερα πάντως από την συνάντηση Widmore/Smocke.

* Ο Sawyer μόνο λόγια και φαηνές ιδέες malakia

* Άντε να δούμε τι θα γίνει με το πακέτο... Πάντως και εγώ μετά το σημερινό, συμφωνώ με αυτά που λέει πιο πάνω η Achara. Πιθανότατα τα sideways να οφείλονται στον Des... Τι σου κάναμε ρε brother και μας ταλαιπωρείς έτσι;

* Από sideways κρατώ μόνο την επιστροφή του Bakunin.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 8:39 pm

cypher80b έγραψε:

* Ποιός να είναι αυτός ο σοφός που είπε κάποτε πως "θα αρχίσει πόλεμος στο νησί";


O Widmore το είχε πει στον locke.. Οτι θα πρεπει νια παει ζωντανος στο νησι γιατι θα γινει πολεμος και θα
πρεπει να είναι με τη σωστή πλευρά..

Αυτό που δεν καταλαβαίνω τώρα είναι η επιμονή της Ελοιζ να πάει ο Locke νεκρός στο νησί.. Θα έπρεπε να γνωρίζουν
ότι θα έπαιρνε τη μορφή του MIB, όπως το γνώριζε και ο Dogen.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 9:22 pm

Achara έγραψε:
O Widmore το είχε πει στον locke.. Οτι θα πρεπει νια παει ζωντανος στο νησι γιατι θα γινει πολεμος και θα
πρεπει να είναι με τη σωστή πλευρά..

Αυτό που δεν καταλαβαίνω τώρα είναι η επιμονή της Ελοιζ να πάει ο Locke νεκρός στο νησί.. Θα έπρεπε να γνωρίζουν
ότι θα έπαιρνε τη μορφή του MIB, όπως το γνώριζε και ο Dogen.
Για το πρώτο, ναι αυτό εννοούσε. Και είναι ακόμα ένα πράγμα που "ανήκε" στον Locke και το χρησιμοποιεί ο Smocke.

Όσο για την Eloise... πιστεύω πως πολλά από όσα είπε και έκανε, έχουν σχέση με τα όσα διάβασε στο τετράδιο του Daniel. Θυμίζω ότι πέρασε στα χέρια της το 1977 και οι πιο μακρινές μελλοντικά πληροφορίες που περιείχε (απ' όσο μπορούμε να συμπεράνουμε από αυτά που είδαμε) είχαν να κάνουν με την πτήση της Ajira (πληροφορίες που πήρε ο Dan από τον Jack το 1977 όταν επέστρεψε στο νησί). Γι' αυτό και αφού τους έβαλε στην πτήση, από κει και πέρα δεν ήξερε τι θα γίνει. Όπως είπε στην Penny "για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό, δεν ξέρω τι θα ακολουθήσει..." Αυτό που λέω τελοσπάντων είναι ότι μάλλον έστειλε τον νεκρό Locke πίσω γιατί ήξερε (απ' το τετράδιο) ότι θα πάει πίσω στο κασόνι... Μπορεί βέβαια να κάνω και λάθος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 9:32 pm

cypher80b έγραψε:


* Καλή η φάση με Room23... Δεν περίμενα να το δώ ξανά. Χιφ πως το κατάντησες έτσι; Τι κάνεις εκεί μέσα; ξεσαλώνεις; lolololo


lol! lol! lol!


Και ο ΜΙΒ φαίνεται να πιστεύει στην ελεύθερη βούληση, τουλάχιστον για τους Candidates... Θα μπορούσε να είχε πάρει την Sun με το ζόρι, ή μετά που έπεσε πάνω στο δένδρο και ήταν αναίσθητη... Αλλά δεν το έκανε, έπρεπε η ίδια να επιλέξει... Και επέλεξε τον Jack Rolling Eyes που φαίνεται όλο και πιο πολύ πως θα την πάρει τη δουλειά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 9:59 pm

Το κακό του το χάλι το είχε το επεισοδιάκι αλλά τουλάχιστον με διασκέδασε κάπως tong .

* Η Λιακάδα θυμήθηκε τις παλιές ένδοξες εποχές της όταν ήταν wannabe μάνα αγρότισα και έβγαζε τα βλαστάρια από το χώμα lolololo .

* Προβλέψιμο του κερατά ότι ήταν στημένα όλα από τον Πάϊκ για να στείλει τον Jin στα θυμαράκια .

* Έλεος με τον ζαβοΛοκ αφού δεν πείθει κανένα ας πάει για κανένα μπάνιο καλύτερα lol! .

* Ο Sayid έχει αρχίσει να Τζουλεύει * αβέρτα κουβέρτα και εμείς να βαριόμαστε ακόμα περισσότερο blink .

* Το είπα και στο επεισόδιο με την Καιτς+ούλα αλλά κολλάει και εδώ . Αυτό που υποτίθεται ότι πετάνε γνωστά - άσχετα άτομα στο μέλλον και θα πρέπει ο θεατής να χαζέψει έχει αρχίσει και μου την δίνει πολύ στα νεύρα thumbdown .

* Σαχλαμάρα εντελώς το όλο σκηνικό με την κουτουλιά malakia .

* Τον πληγωμένο αγρότη που του ήρθε η επιφοίτηση και μου βρήκε τώρα τον σκοπό που δεν γνώριζε αρνούμαι να τον σχολιάσω mmm3

* Από την προηγούμενη φώλα καλύτερο ήταν το πακέτο flame .

* Ben-ης απλά bow (αφού δεν την χτύπησα εγώ λέμε - το συνεχίζεις δηλαδή roftl ) .

* Τζουλεύει = Δηλαδή και αυτός σαν την Τζούλια Αλεξανδράτου " δεν ασιθάνονται τίποτα πια " .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΠεμ Απρ 01, 2010 7:35 am

Καλημέρες!
Να ξεκινήσω ανάποδα.
Ούτε ένα μάγκο δεν μπορούμε να φάμε. mad epp
Μωρή Ιλάνα θα έρθει η ώρα σου fu

Από την συζήτηση Βρασίδα - Ηλιαχτίδας, προκύπτει ότι ο Παοκτσής ήταν τελικά ο Κρίστιαν?
Εάν ναι, τότε πως ο Τζακ προορίζεται για αντικαταστάτης και θυμίζω το 13ο mobisode!
΄΄Εχει πολύ δουλειά να κάνει΄΄.
Αλλη ερώτηση.
Αφού λοιπόν ο Γουίντμορ δεν είναι με τον Βρασίδα, συμπεραίνετε εσείς ότι είναι με τον Ιάκωβο? Σαν χλωμό το βλέπω.
Το Ντες το χρησιμοποίησε άραγε για να βρει το Νησί, ή θα τον χρειαστεί και για κάτι άλλο?
Υπάρχει βέβαια το θέμα με τους θήλακες αλλά προς το παρών δεν έχω σκεφτεί ακόμη τι μπορεί να τους χρειάζεται. Μια πιθανότητα είναι για να εξολοθρεύσει τον ΄΄καπνούλη, αλλά παίζουν αρκετά σενάρια.
Προφανώς ο Βρασίδας χρειάζεται κάποιο ΄΄κλειδί΄΄ για να την κοπανίσει. Φαντάζομαι ότι τους λέει ψέμματα περί αεροπλάνου, διότι είδαμε στο προηγούμενο επεισόδιο να λέει στον Ιάκωβο ότι θα σκοτώσει όλους τους αντικαταστάτες.
Μια ωραία θεωρεία που διάβασα ΄΄δίπλα΄΄ είναι πως μόνο εκτός Νησιού μπορεί να σκοτώσει τους αντικαταστάτες. Είδωμεν...
Για μένα λείπουν οι τελευταίοι ΄΄Άσσοι΄΄ που θα πέσουν στο τραπέζι.
Όσο και και να με κράξετε tong εγώ θα επιμείνω.
1. Θα έρθει η ώρα του Τιτανομέγιστου.
2. Θα έρθει και η ΄΄ωρα΄΄ του Ααρών.
3. Περιμένω βέβαια και την εμφάνιση της Χόκινς.

Εδώ εμείς έχουμε αργία.
Θα ξαναπάω δουλειά την άλλη Τετάρτη. bunny
Cypher where are U? geia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΠεμ Απρ 01, 2010 7:50 am

tasoskratos έγραψε:

Εδώ εμείς έχουμε αργία.
Θα ξαναπάω δουλειά την άλλη Τετάρτη. bunny

Ναι ναι... και εγώ μια από τα ίδια. Η αργία η σημερινή είναι ότι πρέπει thumbsup

Παράθεση :

Cypher where are U? geia


Σπίτι και απολαμβάνω το καφεδάκι μου... tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΠεμ Απρ 01, 2010 8:05 am

Είπα χθες στη δουλειά πως σήμερα πρέπει να είναι και εδώ αργία για να τιμήσουμε τους αδερφούς μας στην Κύπρο, αλλά δεν έπεισα κανέναν Rolling Eyes tong

Φέτος με μάμησαν λίγο με τις άδειες αλλά καλή καρδιά και ο Smokey να τους βρει lolololo demon

Έχετε και την Τρίτη αργία;;; shokkkkkk

Και για να επανέλθω στο επεισόδιο, ο Richard ήρθε πολύ αποφασισμένος!!! Και βέβαια η ατάκα του Frank για το μπέικον ταιριάζει άψογα στο κλίμα των ημερών tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΠεμ Απρ 01, 2010 8:57 am

Παράθεση :
Σπίτι και απολαμβάνω το καφεδάκι μου...

Κερνάω μάγκο. Εσένα σου αρέσουν grinn

Παράθεση :
Και για να επανέλθω στο επεισόδιο, ο Richard ήρθε πολύ αποφασισμένος!!!

Για να επανέλθω και εγώ.
Την τύφλα του έχει. Που πας ρε κακομοίρη?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΠεμ Απρ 01, 2010 11:01 am

xifomaxos έγραψε:
Και ο ΜΙΒ φαίνεται να πιστεύει στην ελεύθερη βούληση, τουλάχιστον για τους Candidates... Θα μπορούσε να είχε πάρει την Sun με το ζόρι, ή μετά που έπεσε πάνω στο δένδρο και ήταν αναίσθητη... Αλλά δεν το έκανε, έπρεπε η ίδια να επιλέξει... Και επέλεξε τον Jack Rolling Eyes που φαίνεται όλο και πιο πολύ πως θα την πάρει τη δουλειά...

Νομίζω ότι δεν αρκεί να πάρει ο J/MIB ή οποισδήποτε κάποιον με το μέρος του πρέπει να θέλει κιόλας αυτός ο κάποιος να είναι με το μέρος του. Διαφορετικά, από το να έχει κάποιον "προδότη" 'η "κατάσκοπο" στο στρατόπεδό του δεν είναι και πολύ καλό, καλυτερα να μην τον έχει καθόλου. Τώρα το destiny vs free will θεματάκι νομίζω ότι έχει ξεπεραστεί πλέον. Βλέπουμε ότι κυρίως η διαφωνία των J-MIB είναι στην ηθική των ανθρώπων και όχι τόσο στον τρόπο που αποφασίζουν.Από εκεί και πέρα αυτοί που πιστεύουν στη μοίρα χειραγωγούνται πιο εύκολα. Πλέον όμως, με τις πληροφορίες που έχουν οι χαρακτήρες γνωρίζουν αρκετά ώστε να οι αποφάσεις τους να μην στηρίζονται σε τυφλή πίστη στη μοίρα.


Gonzo έγραψε:
* Τζουλεύει = Δηλαδή και αυτός σαν την Τζούλια Αλεξανδράτου " δεν ασιθάνονται τίποτα πια " .
roftl roftl roftl
Kι εγώ το ίδιο σκέφτηκα όταν το πρωτοάκουσα στο sneak peak redface

tasoskratos έγραψε:
Εάν ναι, τότε πως ο Τζακ προορίζεται για αντικαταστάτης και θυμίζω το 13ο mobisode!
έλα ντε...δεν πολυκολλάει..Ελπίζω να απαντήσουν σε όλα αυτά γιατί μπορεί να φαίνονται λεπτομέρειες αλλά δεν είναι..Η απάντηση που δίνει η elle1 στην άλλη ανάλογη απορία μου φαίνεται οκ, ελπίζω να υπάρχει κάτι και γι αυτό.

Καλημέρες και να χαιρόμαστε τον Μπεν που γιορτάζει σήμερα aera sta pania sou! tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΠεμ Απρ 01, 2010 12:19 pm

Για αυτό χάθηκε η xif σήμερα και από το πρωί είναι χωμένη στο room 23 και βάφει αυγά lolololo .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΠεμ Απρ 01, 2010 12:35 pm

Φοβερο επεισοδιο! Καταπληκτικο! Το καλητερο απο ολες τις σεζον!!!
Μας ελυσε σχεδον ολες τις αποριες και αξιζει να το δουμε ξανα και ξανα 10 φορες και λιγες λεω!!!


Τωρα πραγματικα το επεισοδιο ηταν καλουτσικο αλλα λιγο βαρετο!
Δεν προχωραει το πραγμα, βλεπουμε 42 λεπτα και ολη η ουσια ειναι 5 λεπτα. Ας ελπισουμε πως σιγα σιγα θα φτιαξουν τα πραγματα!
Ετσι και αλλιως εχουν μεινει μονο 8 (κανονικα 7) επεισοδια αρα εχουμε ακομη ελπιδες!
Χαρηκα που αναφερανε την Νταρμα, παει να πει πως δεν την εχουν ξεχασει!
Τωρα για τον Γουϊλντμορ, δεν νομιζω να ειναι μαζι με τον Τζ. μαλλον μονος του κανει οτι κανει, ετσι και αλιως ο Τζ. εχει στειλει το βαρυ πυροβολικο την Ιλανα thumbdown (που δεν ξερει τι να κανει!)
Αν ο Τζ. ή ο ΜΙΒ εχουν καποιο σχεδιο ελπιζω να το εφαρμοσουν γιατι εχω βαρεθει ε την ολη κατασταση! Ο Λοκ δεν επειθε κανεναν ζωντανος θα πεισει τωρα που τον συνηθησαν νεκρο;!

Ο Μπεν και η Xif εχουν ακομη ενα κοινο: Και οι 2 εχασαν το στοιχημα που βαλανε!!! epp
Ο Μπεν για το αν θα γυρησει ο Ριτσ. και η Xif πως ο Μπεν θα μας αφησει νωρις! Δεν σας κρυβω πως χαρηκα που χασατε και οι 2 epp grinn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x10 - The Package Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x10 - The Package   Lost 6x10 - The Package EmptyΠεμ Απρ 01, 2010 6:10 pm

ΜΑΙΡΗ έγραψε:


Ο Μπεν και η Xif εχουν ακομη ενα κοινο: Και οι 2 εχασαν το στοιχημα που βαλανε!!! epp
Ο Μπεν για το αν θα γυρησει ο Ριτσ. και η Xif πως ο Μπεν θα μας αφησει νωρις! Δεν σας κρυβω πως χαρηκα που χασατε και οι 2 epp grinn

Tελικά έχουμε πολλά κοινά με τον Benji lolololo lolololo tong tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
 
Lost 6x10 - The Package
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: