Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"

Πήγαινε κάτω 
+10
Joanna
tasoskratos
JamesFord
Elle1
Achara
pruedens
Gonzo
m0rpheas
xifomaxos
cypher80b
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πως σας φάνηκε η πρεμιέρα
Τέλεια
Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_lcap60%Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_rcap
 60% [ 9 ]
Πολύ καλή
Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_lcap33%Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_rcap
 33% [ 5 ]
Καλή
Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_lcap7%Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_rcap
 7% [ 1 ]
Μέτρια
Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_lcap0%Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_lcap0%Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 15
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΣαβ Ιαν 17, 2009 1:09 pm

Επεισόδιο 5x01: Because You Left

Περίληψη:
Σπόιλερ:

Promos/Sneak Peaks:



Download Links:
Σπόιλερ:

Επεισόδιο 5x02: The Lie

Περίληψη:
Σπόιλερ:

Promos/Sneak Peaks:


Download Links:
Σπόιλερ:

Οδηγίες προς Lostaholics:
1. Στην πρώτη σελίδα θα παρακαλούσα να δημοσιεύετε με spoiler tags. Ίσως κάποιοι να θέλουν να μπούν για να βρούν links του επεισοδίου, υποτίτλων κλπ. Ευτυχώς είμαστε λίγοι οπότε ελπίζω να μην έχουμε προβλήματα.
2. Μπορείτε να δίνετε links για torrent ή direct downloads (rapidshare κλπ). Θα προσπαθούμε να κάνουμε update το πρώτο post ώστε να μην χρειάζετε να ψάχνετε για αυτά σε όλο το thread.
3. Links για Αγγλικούς και Ελληνικούς υπότιτλους, επίσης ευπρόσδεκτα.
4. Πέστε με τα μούτρα στον σχολιασμό των επεισοδίων... 8 μήνες έχει να γελάσει το χειλάκι μας tong
5. Σχόλια - Παρατηρήσεις για την λειτουργία αυτής της ενότητας μπορείτε να κάνετε στο γενικό thread. Δεν ανοίγαμε και πέρσι τέτοιο thread οπότε η άποψη σας μετράει. lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 1:37 pm

Ήταν πολύ καλά τα επεισόδια παιδιά thumbss Σχόλια αργότερα... πρέπει να ηρεμήσω λίγο... lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 1:55 pm

Φοβερά και τα δύο επεισόδια... oι τελευταίες σκηνές και των δυο super.

Οι πρώτες παρατηρήσεις σε spoiler μια και είμαστε στην πρώτη σελίδα ακόμα για όσους δεν το έχουν δει
Σπόιλερ:

Και οι γελοίες παρατηρήσεις tong

Σπόιλερ:

Αυτά γι αρχή, τα υπόλοιπα όταν ηρεμήσουμε....
Και για τέλος όταν δει κανείς αυτό, πως να αποτύχει;
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
m0rpheas
Jack's Fan Club Vice President
m0rpheas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 659
Ηλικία : 34
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 30/05/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 2:04 pm

Θερμή παράκληση: Όποιος κατάλαβε τι είδαμε, ας το πει και σε μένα lolololo

Λοιπόν, λοιπόν, λοιπόν...
Δεν ξέρω από πού να αρχίσω lol!

Σπόιλερ:

Εντιτ: Παίζει να πέρασε 1 ώρα από τότε που άρχισα να γράφω lol!

Εντιτ2: Παίζει να έχω ακούσει ό,τι να ναι σε κάποια σημεία, οπότε sorry αν σας βγουν τα μάτια με καμιά κοτσάνα μου lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 2:49 pm

Koρυφαίο το
Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xifomaxos στις Πεμ Ιαν 22, 2009 2:58 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
m0rpheas
Jack's Fan Club Vice President
m0rpheas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 659
Ηλικία : 34
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 30/05/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 2:50 pm

xifomaxos έγραψε:
Koρυφαίο το
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 3:00 pm

Γενικά όμως το κάνουν και εδώ η ερώτηση ήταν γενική epp Πιστεύω δηλαδή γιατί ποτέ δεν ξέρεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 3:02 pm

Αυτό έλειπε xif
Σπόιλερ:
. Έχω αρχίσει να κατεβάζω το 1ο επεισόδιο . Και έχω βρει εκτός από screenshots των 2 επεισοδίων και τα ακόλουθα :

Σπόιλερ:

Τα screenshots να τα βάλω Rolling Eyes ;;;

Anyway ορίστε τα μέχρι στιγμής που έχω βρει :

Κώδικας:
http://rapidshare.com/files/187634660/2l9s7t.rar.html


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gonzo στις Πεμ Ιαν 22, 2009 3:09 pm, 3 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : spoiler tags)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 3:04 pm

Gonzo βάλτα σε spoiler tag μέχρι να αλλάξουμε σελίδα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 3:11 pm

Κάτι έκανα wink .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 3:43 pm

Το λοιπόν... Έχουμε και λέμε...

Το νησί άρχισε να μετακινείτε μπρος πίσω... Αρκετά ενδιαφέρον αφού λύνει τα χέρια των σεναριογράφων... Ότιδήποτε συνέβηκε στο νησί μπορεί να εξηγηθεί ανα πάσα στιγμή. Και από την στιγμή που γίνεται αυτό, όπως σωστά είπε και ο morpheas η ιστορία με τους O6 και την επιστροφή τους είναι δευτερεύουσα... Όσο πιο σύντομα επιστρέψουν τόσο το καλύτερο...

Η έναρξη με την Dharma ήταν αρκετά καλή και θύμιζε πολύ την πρεμιέρα της δεύτερης σεζόν. Ένα πρόσωπο μύθος στην ιστορία του Lost μας αποκαλύπτεται επιτέλους... Και κάνει αυτό που ξέρει να κάνει καλύτερα lolololo Οrientation Film.

Φυσικά το καλύτερο είναι αυτό που ακολουθεί με τον F-D-W. Απ' ότι φαίνεται μάλλον τυχαία έπεσαν πάνω στον τροχό, αλλά ο Marvin ξέρει πως είναι πολύ σημαντικό εύρημα και πως είναι το κλειδί για ταξίδια στον χρόνο. Φυσικά η WTF στιγμή της αρκικής σκηνής είναι η εμφάνιση του Faraday...

Κατά την γνώμη μου μάλλον ο Daniel διήσδισε (πως το καλό γράφετε αυτό) στην Dharma για να βάλει χέρι στον τροχό, πιθανό σε κάποια από τις μεταβάσεις του νησιού στον χρόνο...

Ένα άλλο θετικό είναι που μπήκαν κανόνες από την αρχή για αυτά τα ταξίδια διαφορετικά θα χανόμασταν... Τουλάχιστον Faraday και Candle εξήγησαν κάποια πράγματα...

Καλά οι υπόλοιποι τα έπεξαν τελείως... Ειδικά ο Berny και Neil (Ήθελες φωτιά Νιλάκο? Πάρε να έχεις lolololo )

Η επανεμφάνιση του Richard αρκετά καλή και ελπίζω να τον βλέπουμε πιο συχνά...

Επίσης ενδιαφέρον που ξέρει τι γίνεται... Και μάλιστα ξέρει πως στην επόμενη μετακίνηση θα συναντηθεί με τον Locke και δεν θα πιστεύει και αυτά που θα του λέει...

Ακούσατε κύριοι που τα έχετε με τον Locke; O Locke θυσιάστηκε για το νησί...

Κορυφαία στιγμή η τελευταία σκηνή με τον Des και τον Faraday. Ο Daniel παρόλο που ξέρει τους κανόνες, προσπαθεί να τους αλλάξει... Και μάλιστα φαίνεται να το καταφέρνει... Θα δείξει η συνέχεια.

Οι τύποι με τα τόξα και τα όπλα, μάλλον για Others μου κάνουν...

Widmore - Sun κάναν καλό κόμμα... Ή που αυτή όντως θέλει να πάρει εκδίκιση, ή που ο Ben έκανε και πάλι το θαύμα του.

Ο Hurley σκέτη απόλαυση και στα 2... Xif σου το είπα πως κάπως έτσι θα αντιδρούσε η μαμά...

Με τον Sayid δεν ξέρω τι γίνεται... Όταν είδα τα sneak peaks έλεγα ότι έτσι το λέει το "δούλευα για τον Ben". Αλλά τώρα νομίζω πως ο Sayid μάλλον όντως παράτησε τον Ben... To μέλλον θα δείξει.

Επίσης ο Ben έχει άλλο αέρα εκτός νησιού. Δεν τον περίμενα τόσο σίγουρο. Και απ' ότι φαίνεται έχει και αρκετές διασυνδέσεις.

Τέλος η τελευταία σκηνή, όλα τα λεφτά... Επιτέλους είδαμε τον Ben να λογοδοτεί σε κάποιον... Και μάλιστα αυτός ο κάποιος είναι η Hawking. Φοβερό το κρυμμένο εργαστήριο στην εκκλησία. Μάλλον με αυτό το πράγμα θα υπολογίζει κάποια "χρονικά πλαίσια" για την επιστροφή στο νησί... Ίσως και θέση αν όντως αυτό μετακινήθηκε και χωρικά...

Αυτά τα λίγα... Πάω για φαγητό και μετά ίσως θυμιθώ και άλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 3:51 pm

* Διείσδυσε demon .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
m0rpheas
Jack's Fan Club Vice President
m0rpheas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 659
Ηλικία : 34
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 30/05/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 3:54 pm

cypher80b έγραψε:

Οι τύποι με τα τόξα και τα όπλα, μάλλον για Others μου κάνουν...

Έχω την εντύπωση ότι οι στολές που φοράνε είναι πιο σκούρες απ' της Dharma.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 4:01 pm

Aπό ότι φαίνεται οι Others δεν μετακινούνται στο χρόνο ξεχωριστά από το νησί αλλά μένουν στο χρόνο που είναι.... Με κάνει να σκέφτομαι μήπως οι Losties ήταν από την αρχή σε λάθος χρόνο Rolling Eyes
Και πιστεύω ότι για το μικρό διάστημα που το νησί βρίσκεται σε χρόνο μετά τη πτώση της 815, είναι στο μέλλον γιατί ο Richard είπε "δεν πήγα πουθενά, εσύ έφυγες", "το ελικόπτερο τα κατάφερε, είναι ήδη καλά στο σπίτι τους", "θα μου το πεις (ότι σε πυροβόλησαν), "πρέπει να πεθάνεις"


Υ.Γ. Ποιος λογικός άνθρωπος ψάχνει πρώτα για πουκάμισο και όχι για παππούτσια;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
pruedens
I am Lost!
pruedens


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 14/08/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 4:27 pm

Καλο επεισοδιο !!! Ειχε σκηνες να πεθανεις στο γελιο!!βλ Harley και Sayid [το τρελο weekend του Μπερνι!]και σκηνες που επρεπε να τη ξαναδεις για να καταλαβεις!! Χαρηκα που ειδα την Αννα πισω!!Θεα !!! Daniel συμπαθω!! Hugo jack
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
m0rpheas
Jack's Fan Club Vice President
m0rpheas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 659
Ηλικία : 34
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 30/05/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 4:40 pm

Μόλις έβαλα το 5χ01 ξανά, και βλέποντας τον Τσενγκ με το παιδάκι, μου ήρθε φλασιά.

Το παιδάκι λέτε να είναι ο Μάιλς; Ηλικιακά νομίζω ταιριάζει (30 χρόνια πριν δεν είναι ο Τσενγκ; ).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 4:55 pm

Gonzo έγραψε:
* Διείσδυσε demon .

Και έλεγα πως κάπου πρέπει να έχει ένα ει... lolololo

m0rpheas έγραψε:
Έχω την εντύπωση ότι οι στολές που φοράνε είναι πιο σκούρες απ' της Dharma.
Ναί... δεν είναι Dharma... εκτός αν είναι στρατιώτες Dharma... πιθανότερο το βρίσκω να είναι Others/Hostiles...

m0rpheas έγραψε:
Το παιδάκι λέτε να είναι ο Μάιλς; Ηλικιακά νομίζω ταιριάζει (30 χρόνια πριν δεν είναι ο Τσενγκ; ).
Θα μπορούσε...

Edit: Τα γυαλιά του Richard δεν βλέπω να τα σχολιάσατε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 6:38 pm

cypher80b έγραψε:


Edit: Τα γυαλιά του Richard δεν βλέπω να τα σχολιάσατε...

Kαι μετά θα φταίω εγώ αν πω κάτι.... lol! lol! lol!
Το νησί θεραπεύει τα πάντα εκτός από πρεσβυωπία και μυωπία tong tong

Αναρωτιέμαι το κουτί του Ben, που είχε κρύψει στον αεραγωγό τι να περιέχει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 7:23 pm

Μόλις τελείωσα το 1ο και :no: malakia Suspect . Πολύ μέτριο επεισόδιο που στο μεγαλύτερο μέρος του με έπιασε χασμουρητό . 1 από τα λιγοστά καλά ήταν ότι είδαμε παλιό καλό Caleb σήμερα demon .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 7:43 pm

Gonzo έγραψε:
Μόλις τελείωσα το 1ο και :no: malakia Suspect . Πολύ μέτριο επεισόδιο που στο μεγαλύτερο μέρος του με έπιασε χασμουρητό . 1 από τα λιγοστά καλά ήταν ότι είδαμε παλιό καλό Caleb σήμερα demon .

shokkkkkk shokkkkkk shokkkkkk Σοβαρά;;;;; Μέτριο μ'αυτή τη φοβερή σκηνή έναρξης, τα flashes στο νησί και την επίσης φοβερή σκηνή τέλους;;; shokkkkkk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 8:14 pm

xifomaxos έγραψε:
Gonzo έγραψε:
Μόλις τελείωσα το 1ο και :no: malakia Suspect . Πολύ μέτριο επεισόδιο που στο μεγαλύτερο μέρος του με έπιασε χασμουρητό . 1 από τα λιγοστά καλά ήταν ότι είδαμε παλιό καλό Caleb σήμερα demon .

shokkkkkk shokkkkkk shokkkkkk Σοβαρά;;;;; Μέτριο μ'αυτή τη φοβερή σκηνή έναρξης, τα flashes στο νησί και την επίσης φοβερή σκηνή τέλους;;; shokkkkkk

Μα εντελώς σκυλοβαρέθηκα μιλαμε Imbad . Τα μοναδικά που μου άρεσαν ήταν κλασικά ο respect Hugo " Μήπως ρε μεγάλε πρέπει να το ρίξεις στο φαι μπας και μείνει κανένας ζωντανός roftl " . Tο σκηνικό με τον Wid και την Yakuza πια λιακάδα . Rose & Bernard μου έλειψαν αρκετά αυτοί klama . Ντροπή στον Sawyer που δεν τουλούμιασε περισσότερο τον wannabe Desmond ( έλεος μέχρι και τον Βούρτσο μου ΄ρθε να υποστηρίξω στο σημερινό όταν έβλεπα τα σκηνικά με το ζαβό να το παίζει και γω δεν ξέρω τι :boooom: ) . Στο μοναδικό σκηνικό που χάζεψα xif ήταν αυτό με το λατομείο που σκάει μύτη το ζαβό shokkkkkk .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 8:20 pm

Εμένα μ'άρεσε πολύ ο Daniel, και απαράδεκτος ο Sawyer που τον χτύπησε mmm3
Περίμενα να ανταποδώσει η Charlotte αλλά μάταια sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 8:24 pm

Απαράδεκτος γιατί δεν τον χτύπησε πολύ περισσότερο demon ( εδώ μέχρι και ο λακαμάς ο ντοτόρε έδειρε τον αρχηγό ) . Φοβήθηκε την Ιουλία που πήγε να χωθεί και αυτή tong .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 8:27 pm

Oι μπύρες του Frank είναι Jekyl's Island... epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"   Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" EmptyΠεμ Ιαν 22, 2009 8:31 pm

Οι υποψίες ότι έπεσαν θύμα του ζαβού Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie" Cava κρίνονται ως αληθείς wink .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x06 - "316"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: