Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 6x12 - Everybody loves Hugo

Πήγαινε κάτω 
+4
Elle1
Achara
Gonzo
xifomaxos
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο
Άριστο
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_lcap50%Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_rcap
 50% [ 4 ]
Πολύ Καλό
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_lcap38%Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_rcap
 38% [ 3 ]
Καλό
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_lcap12%Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Μέτριο
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_lcap0%Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_lcap0%Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 8
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤρι Απρ 13, 2010 6:40 pm

Eπεισόδιο 6x12 - Everybody loves Hugo


Περίληψη
Σπόιλερ:

Download link
Σπόιλερ:

Οδηγίες προς Lostaholics

1. Στην πρώτη σελίδα θα παρακαλούσα να δημοσιεύετε με spoiler tags. Ίσως κάποιοι να θέλουν να μπούν για να βρούν links του επεισοδίου, υποτίτλων κλπ. Ευτυχώς είμαστε λίγοι οπότε ελπίζω να μην έχουμε προβλήματα.
2. Μπορείτε να δίνετε links για torrent ή direct downloads (rapidshare κλπ). Θα προσπαθούμε να κάνουμε update το πρώτο post ώστε να μην χρειάζετε να ψάχνετε για αυτά σε όλο το thread.
3. Links για Αγγλικούς και Ελληνικούς υπότιτλους, επίσης ευπρόσδεκτα.
4. Πέστε με τα μούτρα στον σχολιασμό των επεισοδίων... τελευταία


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xifomaxos στις Τετ Απρ 14, 2010 6:30 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 5:51 am

Υπέργαμάτο και υπερτέλειο το επεισόδιο respect bow .

Τί να 1ο-σχολιάσω και τί να αφήσω ;;;
Σπόιλερ:

Έχει βγει και η notv αν δεν κάνω λάθος . Ποιά είναι η σωστή έκδοση ;;; Αν και κατέβασα την 2HD σε κάποιες σκηνές pixel-ιζε η οθόνη Rolling Eyes χμμμ .

Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Gonzo στις Τετ Απρ 14, 2010 6:31 am, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 6:29 am

lolololo lolololo Gonzo είχα ένα προαίσθημα ότι θα σου άρεσε

Όντως φοβερό επεισόδιο, σε άφηνε shokkkkkk shokkkkkk

Σπόιλερ:

Aυτα για ένα από τα ωραιότερα επεισόδια.... epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 6:36 am

Αυτό ακριβώς και χάρηκα απίστευτα που για 1 ακόμα φορά ... θα το πω μπακαλίστικα αλλά ΝΑΙ χρησιμοποίησαν πάλι την ίδια τεχνική που χρησιμοποίησαν στο επίσης λατρεμένο Dave 1 στο καρφί και 1 στο κόκαλο 1 ηρεμία και 1 τσίτα 1 ρομαντισμός και 1 full δράση και μπάχαλο bow . Τέτοια επεισόδια περιμένω να δω στο Lost και ΟΧΙ λαμέ του κερατά που προσπαθούν με το ζόρι να γίνουν wtf τύπου " Ο φτωχός αγρότης που αλλαξοπίστησε " και έχει το ακαταλόγιστο από τότε mmm3 .

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 1:05 pm

Γιούυυυυριααααα

Σπόιλερ:

///

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 1:29 pm

shokkkkkk shokkkkkk
To ένα σοκ μετά το άλλο...
Σπόιλερ:
Τελείως γιούριααααα.... epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 8:28 pm

Αρκετά καλό το επεισόδιο και συμφωνώ με τους προλαλήσαντες epp

Τι κρατάω από το επεισόδιο:
Σπόιλερ:

Αυτά τα ολίγα tong

Edit: Μόλις συνειδητοποίησα πως είπα αρκετά πράγματα για τα sideways shokkkkkk
Επίσης δεν είπα τίποτα για Hugo στο centric επεισόδιο του...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την cypher80b στις Τετ Απρ 14, 2010 8:32 pm, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 8:29 pm

Σπόιλερ:

Γιατί σχεδόν όλα τα Hugo επεισόδια αγγίζουν την τελειότητα cypher80b για αυτό demon lolololo lol! .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 9:27 pm

Σπόιλερ:

Ο Benjamin Linus σας στέλνει τους αγωνιστικούς του χαιρετισμούς.
30 χρόνια κολλιτιλίκια δεν ξενχιούνται.
Για να δούμε λοιπόν τι ξέρουν τελικά τα φιλαράκια.
Ρίτσαρντ, κάνε στην άκρη τώρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΤετ Απρ 14, 2010 10:52 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΠεμ Απρ 15, 2010 3:14 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΠαρ Απρ 16, 2010 2:37 pm

οι προθέσεις του Μαικλ και γενικά ορισμένων νεκρών είναι όντως αμφισβητίσιμες.
Μου είπε καποιος ότι παίζει να μην ήταν ο Μαικλ αλλά το smoke monster, αλλά ο Flocke
μου φάνηκε έκπληκτος μόλις είδε τον Hugo.

Το θέμα με το θάνατο της Ιλάνα είναι ότι δεν πρόλαβε να πει ποιοι είναι οι 6
υποψήφιοι που έχουν απομείνει και αν είναι η Kate μέσα σε αυτούς.

//πλάκα δε θα έχει αν ο Ντες απλά έχει μπλέξει τα μπούτια του και πιστεύει ότι
αυτός στο νησί είναι ο Locke και ο άλλος ο MIB?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΠαρ Απρ 16, 2010 5:00 pm

H αλήθεια είναι πως και εγώ αμφιβάλλω πολύ για τις προθέσεις του Michael... Αλλά από την άλλη ο Ben είπε πως το νησί τελείωσε με την Ilana γι αυτό και το bam... Επομένως ίσως να έχει καλές προθέσεις ο michael...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΠαρ Απρ 16, 2010 8:21 pm

Δεν νομίζω να έκαψε τόσα εγκεφαλικά κύτταρα ο Des Achara. Εγώ νομίζω πως επειδή έχει γνώση των 2 πραγματικοτήτων, και ίσως στο πως εξελήχθηκαν τα πράγματα και στις 2, να θέλει να τον ξεκάνει στην ALT ώστε να τον εξουδετερώσει και στην κανονική...

Κάτι μου λέει (όπως είπα και στο προηγούμενο σχόλιο μου) πως οι πράξεις στην ALT επιρεάζουν την original και τούμπαλιν...

Εξακολουθώ να πιστεύω πως αυτό το σύμβολο που εμφανίστηκε στη αρχή της σεζόν στη σελίδα του ABC δεν είναι τυχαίο...

Σπόιλερ:

Όσον αφορά την Ilana, μπορεί να μην είπε σε εμάς, αλλά σίγουρα είπε στους υπόλοιπους όταν είχαν τη συγκεκριμένη συξήτηση. Προφανώς δεν το έδειξαν για να υπάρχει "αγωνία"

roftl roftl roftl
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 9:16 am

Kαι εγώ πιστεύω πως οι δυο πραγματικότητες αλληλεπιδρούν κάπως... Βέβαια, μέχρι τώρα έχουμε δει πως όταν πεθαίνουν στο νησί δεν επηρεάζεται πολύ το Alt σύμπαν, μένει να δούμε τι γίνεται και στην αντίστροφη περίπτωση...

Όλο πάω να σκεφτώ θεωρίες και όλο σε αδιέξοδο πέφτω tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 10:15 am

Ας πιάσουμε λοιπόν μια θεωρεία και την συνεχίζεται εσείς.
Είμαι η Χόκινς (λέω τώρα tong )
Τι καταλαβαίνετε μεχρι τώρα? ότι το έργο το ξέρω.
Ξέρω που τους στέλνω τους Oceanic 6 (και εδώ να πω κάτι που σκέφτηκα). Μήπως ας πούμε τους εβαλα στην πτήση της Ατζίρα, όχι γιατί θα ΄΄συναντούσε΄΄ το Νησί, αλλά γιατί πιλότος ήταν ο Φρανκ.
Τέλος παντων, τους στέλνω, ξέρω ότι κάποιοι θα πάνε στο 1977, ξέρω ότι θα ανατοινάξουν την βόμβα, ξέρω τι θα ακολουθήσει, ξέρω και τι συμβαίνει αυτή την ωρα ΄΄εξω΄΄.
Προφανώς ξέρω ότι ο άντρούλης μου έχει αρπάξει τον Ντες και τον πάει για αποστολή.
Ξέρω επίσης, ότι πρώτα ο ΄΄μέσα΄΄ Ντες πρέπει να κάνει κάτι, πριν ο ΄΄εξω΄΄ αρχίσει να θυμαται.
Γενικώς ξέρω και πως τα 2 θα γίνουν 1.

Κατά τα ψέμματα.
Όσο βολεύει εμένα η ΄΄έξω΄΄ κατάσταση, αφού εχω και τον γιο μου ζωντανό, άλλο τόσο θα βολεύει και τους Λόστιες. Καλύτερη φαίνεται η νεα τους ζωή από την προηγούμενη.

Τι θα πρέπει λοιπόν να γίνει έτσι ώστε να ΄΄μηδενιστεί΄΄ μια και καλή ότι έχει συμβεί έως τώρα και να συνεχίσουμε από εδώ που είμαστε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 10:24 am

Οτι αλληλεπιδρούν μάλλον εννοείται, διαφορετικά δε θα είχε νόημα να μας δείχνουν το ALT,
απλά δεν ξέρουμε πώς αλληλεπιδρούν.

Το θέμα είναι όπως είχε πει και ο Τάσος σε κάποιο προηγούμενο ποστ, σε περίπτωση που όλοι θυμηθούν, κατά πόσο οι αναμνήσεις τους είναι δελεαστικές ώστε να θέλουν να επιλέξουν την άλλη πραγματικότητα. Είδαμε μεν ότι οι αναμνήσεις του Ντες και του Hugo τους έκαναν να αισθανθούν κάτι πρωτόγνωρο γι αυτούς, αλλά ας πούμε ο Λοκ τι θα θυμηθεί? οτι περπατάει?
και θα προτιμήσει να περπατάει παρά να είναι με τη Ηelen?
Η ο Τζακ τι θα δει? την Kate? Και θα προτιμήσει αυτό από το να είναι πατέρας του David?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
108asteri
Administrator
108asteri


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2092
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νικη
Registration date : 28/05/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 10:27 am

Αν και καθυστερημενα ας γραψω κι εγω τα σχόλιά μου για το επεισόδιο.

Μου άρεσε πάρα πολυ. Ολα τα επεισοδια του Hugo ειναι σ' αυτό το επίπεδο. Και το γεγονος οτι σε πολλα σημεία του επεισοδιου υπηρχε το blink το κανει ακομη πιο καλο.

Λυπηθηκα για την Ιλάνα. Δεν περιμενα να φυγει τοσο γρήγορα. Η ατάκα του μπεν ηταν ομως κορυφαία και μας δείχνει ξεκάθαρα τις προθεσεις του νησιου με αυτους που...τελειωνουν μαζι του.

Δεν πιστευω οτι ο Μαικλ ηταν ο ΜΙΒ. Οπως ειπε και η Achara σε προηγουμενο ποστ εδειχνε εκλπηκτος οταν ηρθε εκει ο Χιουγκο με τους αλλους. Προφανως η βοηθεια του είναι κάτι σαν συγγνωμη για τις πράξεις του.

Ο Ντεσμοντ ξέρει. Ειναι ο πιο συνειδητοποιημένος εκεί μέσα γι αυτο το επαιζε αραχτος στον MIB παρολο που ηξερε οτι θα του την φέρει. Και ναι, δεν σκοτωθηκε. Εδω επεζησαν αλλοι κι αλλοι... Θελω τωρα να δω ποια θα ειναι η επίδραση στον ΜΙΒ μετα απο αυτο που εκανε στον Λοκ. Θα ειναι σωματικη;

Συγκινητικη η στιγμη στην παραλία. Προς στιγμην βεβαια ανησυχησα μηπως ξαναπεθανει η Λιμπυ αλλα ευτυχως. Gonzo, πρεπει να χάρηκες πάρα πολυ Smile

ΥΓ: cypher, αυτο το συμβολο σημαίνει κάτι;

Παράθεση :

Τι θα πρέπει λοιπόν να γίνει έτσι ώστε να ΄΄μηδενιστεί΄΄ μια και καλή ότι έχει συμβεί έως τώρα και να συνεχίσουμε από εδώ που είμαστε?

Ισως ο,τι έγινε για να δημιουργηθεί αυτή η κατάσταση. Να βυθιστεί το νησι μια και καλή. Και εχοντας εις γνωση τους ολοι οι χαρακτηρες για τις ζωες τους (αυτα θα τους τα πει ο Ντεσμοντ) θα επιλέξουν ανάλογα. Και προφανως επειδη τα πραγματα ειναι πολυ καλύτερα στο νεο alt θα ειναι αναλογη και η επιλογη τους.
Βεβαια σε ολα αυτα εμπλεκεται κι ενας ΜΙΒ. Αυτος τι θα επιδιωξει; Θελει μεν να φυγει απο το νησι αλλα η καταστροφη του τι θα σημαινει γι αυτον;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twitter.com/asteri108
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 10:37 am

Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, είδα το 2ο sneek peak του επόμενου επεισοδίου και δεν πλέον δεν ξέρω εάν φάμε καμμιά έκπληξη στην μούρη.
Αυτό με την ηλιαχτίδα λέω

Ασχέτως τι είδαμε,
δεν πιστεύω ότι ένα τέτοιο Νησί πρόκειται να βυθιστεί.

Edit:
Xif θέλω μια τεράστια χάρη redface

Θέλω φωτο την στιγμή που ο Μπεν βγάζει από την κρύπτη/κλιματιστικο/ότι είναι τέλος πάντων, το κουτί.
Είναι από τον προηγούμενο κύκλο, στο δωμάτιο που ο Τζακ βάζει το κουστούμι, αφού έχει ξυριστεί, κατάλαβες ποιά λέω.
Εάν μπορείς φυσικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 11:19 am

Αυτό λες?
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo PackagePortal

(στη lostpedia το βρηκα αλλα ειναι σκοτεινο το πλανο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 6:16 pm

Μμμμμμ, στο περίπου. 2 κλικ μετά. Την ωρα που βγάζει το κουτί από την κρύπτη.
Μου θυμίζει Dexter epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 8:53 pm

Δυστυχώς είναι γενικά σκοτεινό το πλάνο.
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Ben1
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Ben2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΣαβ Απρ 17, 2010 9:21 pm

thanks girls epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 4:41 am

108asteri έγραψε:
Συγκινητικη η στιγμη στην παραλία. Προς στιγμην βεβαια ανησυχησα μηπως ξαναπεθανει η Λιμπυ αλλα ευτυχως. Gonzo, πρεπει να χάρηκες πάρα πολυ Smile

Αυτό έλειπε asteri επιτέλους είδαμε 1 respect Hibby επεισόδιο και εννοείται πως περιμέναμε 1 αντιστοίχου αισθητικής σκηνή like καταρράκτης (το λιγότερο Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Blueblue) και δεν μείναμε καθόλου ανικανοποίητοι μετά από αυτό :

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo VollinloveLost 6x12 - Everybody loves Hugo 90u07tLost 6x12 - Everybody loves Hugo Dankedankedanke

xif & tasoskratos σώστε τον αρχηγό από τον ζαβό τον Αστέρω gun λέμε . Ντουγρού για ορεκτικό του μπουφοβέφου θα καταντήσουν .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x12 - Everybody loves Hugo Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x12 - Everybody loves Hugo   Lost 6x12 - Everybody loves Hugo EmptyΚυρ Απρ 18, 2010 7:52 am

Παράθεση :
xif & tasoskratos σώστε τον αρχηγό από τον ζαβό τον Αστέρω

Τουλάχιστον είδαμε κάτι σπάνο στο Lost.
Μία απόλυτα λογική & φυσική εξέλιξη.
Οι 2, φαινομενικά, μεγαλύτεροι λαλακες της σειράς, επιτέλους να κάνουν αυτό που πρέπει.
Μπορεί ο ΄΄αιώνιος΄΄ να κουβαλάει επάνω του μια αθωότητα, ο άλλος όμως δεν φημίζεται για κάτι τέτοιο.
30 χρόνια, καφέδες, ούζα, τάβλι (μόνο για γκόμενες δεν πηγαίναν παρέα epp )...
Δηλαδή δεν χρειάζεται να έχει κανείς φαντασία για να καταλάβει ότι μόλις έστριψαν από το δέντρο, μόλις χάθηκαν από τα μάτια των υπολοίπων, ο Τιτανομέγιστος να του είπε:
΄΄Φιλαράκι, κόψε τις μαλακίες και ακολούθα με΄΄
Ο δε Μάιλς, είναι ξύπνιο παλλικάρι. Κατάλαβε ποιος κάνει κουμμάντο, έχει πάρι χαμπάρι από την 4η σεζόν τι εστί Benjamin Linus. wink coolgum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Lost 6x12 - Everybody loves Hugo
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: