Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 6x16 - What They Died For

Πήγαινε κάτω 
+4
Achara
Elle1
cypher80b
xifomaxos
8 απαντήσεις

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο
Άριστο
Lost 6x16 - What They Died For Vote_lcap75%Lost 6x16 - What They Died For Vote_rcap
 75% [ 6 ]
Πολύ Καλό
Lost 6x16 - What They Died For Vote_lcap0%Lost 6x16 - What They Died For Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Καλό
Lost 6x16 - What They Died For Vote_lcap25%Lost 6x16 - What They Died For Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Μέτριο
Lost 6x16 - What They Died For Vote_lcap0%Lost 6x16 - What They Died For Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Lost 6x16 - What They Died For Vote_lcap0%Lost 6x16 - What They Died For Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 8
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΤρι Μάης 18, 2010 8:43 pm

Eπεισόδιο 6x16 - What They Died For


Περίληψη
Σπόιλερ:


Download link
Σπόιλερ:

Οδηγίες προς Lostaholics

1. Στην πρώτη σελίδα θα παρακαλούσα να δημοσιεύετε με spoiler tags. Ίσως κάποιοι να θέλουν να μπούν για να βρούν links του επεισοδίου, υποτίτλων κλπ. Ευτυχώς είμαστε λίγοι οπότε ελπίζω να μην έχουμε προβλήματα.
2. Μπορείτε να δίνετε links για torrent ή direct downloads (rapidshare κλπ). Θα προσπαθούμε να κάνουμε update το πρώτο post ώστε να μην χρειάζετε να ψάχνετε για αυτά σε όλο το thread.
3. Links για Αγγλικούς και Ελληνικούς υπότιτλους, επίσης ευπρόσδεκτα.
4. Πέστε με τα μούτρα στον σχολιασμό των επεισοδίων... τελευταία σεζόν είναι


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xifomaxos στις Τετ Μάης 19, 2010 7:09 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΤετ Μάης 19, 2010 6:30 am

Ωραίο το επεισόδιο aera sta pania sou!

Σπόιλερ:

Aυτά για αρχή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΤετ Μάης 19, 2010 8:11 am

Πολύ καλό το επεισόδιο epp

Κάποια πράγματα ήταν αναμενόμενα και κάποια άλλα όχι...

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΤετ Μάης 19, 2010 8:19 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΤετ Μάης 19, 2010 8:22 am

Καλά τι πίνουν και δεν μας δίνουν οι φαν στο Dark... Όχι και 5ο καλύτερο ever το σημερινό...

Αλλά ναι... Ξέχασα...
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΤετ Μάης 19, 2010 9:01 am

Ωραίο epp

Σπόιλερ:

edit: δυο τρία πράγματα ακόμα

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΤετ Μάης 19, 2010 7:38 pm

Σπόιλερ:


θα κάνω edit μετά για σχόλια epp

άριστο το επεισόδιο, μου άρεσε πάρα πολύ, παρόλο που είχα διαβάσει το σενάριο που διέρρευσε redface
Πραγματικά, άλλο να το διαβάζεις, άλλο να το βλέπεις!

Σπόιλερ:
αυτά για την ώρα


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Achara στις Τετ Μάης 19, 2010 11:24 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΤετ Μάης 19, 2010 8:58 pm

Σπόιλερ:

Στο βιογραφικό υπάρχει θέση για ακόμη ένα όνομα. Από Β αρχίζει, σε ίδας τελειώνει coolgum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΠεμ Μάης 20, 2010 2:45 pm

Να πω την αληθεια, εχω ξενερωσει που τελιωνει το Lost και δεν μπορω να κρινω αν μου αρεσε το επεισοδιο ή οχι!


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΠαρ Μάης 21, 2010 6:20 am

Γενικότερα Mαίρη βλέπω μια απροθυμία στους σχολιασμός tong

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΠαρ Μάης 21, 2010 9:05 am

Ξιφ μου καλημέρα,
αυτό που αναφέρεις στην αρχή της παραγράφου είναι το ίδιο που λέγαμε στο ξεκίνημα.

όσο αφορά τον Μπεν πρέπει να βρούμε το σημείο που ΄΄άλλαξε΄΄ σύμπαν και εδώ θα κολλήσω την σκηνή στην προβλήτα, με Κέητ, Σαίντ Σαν, κλπ κλπ, μια σκηνή που την είδαμε 2 φορές αλλά με κάποια διαφορά, όσο αφορά τις ατάκες της Κέητ. wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΠαρ Μάης 21, 2010 11:55 am

Σκεφτόμουν την πιθανότητα που συζητιέται πάλι, να είναι το sideway αποτέλεσμα των όσων θα γίνουν στο φινάλε... Και αναρωτιόμουν πώς μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο? Πώς μπορεί να ακυρωθεί η πτήση 815 από κάτι που θα γίνει το 2007? Το να είναι το sideway απόρροια της βόμβας του 1977 έχει λογική γιατί το Incident προηγείται της 815. Αλλά πώς αλλάζεις το 2004 χωρίς να φύγεις από το 2007 προς τα πίσω? Λέγαμε ότι μπορεί να είναι "χατίρια" του ΜΙΒ. Αλλά σε ποιούς? Τρεις και ο κούκος έχουν μείνει. Και αν καταστραφεί το νησί, ποιός ο λόγος να κάνει χατίρι σε κανέναν? Τεσπα... μπορεί κάποιος να κάνει κα'να μαγικό.... epp
Τρεις μέρες έμειναν... Για να δούμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΠαρ Μάης 21, 2010 2:57 pm

Eχω μια απορια αν μπορειτε να με βοηθισετε:
Ο Μπεν ειδε την καπνισμενη κορη του αφου ο Ριτσαρντ (RIP) την ειχε θαψει, πως γινετε ο ΜΙΒ να πηρε την μορφη της;
Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΣαβ Μάης 22, 2010 10:28 pm

cypher80b έγραψε:
Πήρε ο γιατρούλης το "χρίσμα" του λαλάκα... Και έτσι το πιο αναμενόμενο και σχεδόν σίγουρο πράγμα από την αρχή της σειράς, έγινε το καλύτερο επεισόδιο ever thumbdown

Να ΄ξερες πόσο συμφωνώ μ΄ αυτό που έγραψες Cypher thumbsup . Καλά η ατάκα του Sawyer ταίριαξε γάντι στην περίπτωση του λακαμά ντοτόρε roftl .

* Συμπαθητικό το επεισόδιο για 6η Season lolololo δεν περίμενα κάτι καλύτερο για να πω την αλήθεια lol! . Παραδόξως και με το κράξιμο που μόλις διάβασα μπορώ να πω ότι μου άρεσε αρκετά η σκηνή Ben & Danielle την βρήκα πολύ ζεστή + ανθρώπινη + συναισθηματική redface .

* Να πω ότι δεν ευχαριστήθηκα που ψοφολόγησε η Zoe ψέμματα θα πω yahoooo χι χι χι . Πολύ Jason Voorhees style roftl .

Οι μοναδικές σκηνές που βρήκα κάπως περίεργες να το πω δεν μου κολλούσε κάτι στον τρόπο της συζήτησης να πω Suspect χμμμ ήταν οι ακόλουθες :

1η η σκηνή με το πρωϊνό που γίνεται λόγος για την γυναίκα του λαλάκα και του λέει ο γιος του " όταν θα πάμε στην συναυλία και την δεις μην αρχίσεις πάλι τα ίδια " και ξανά μανά χμμμ scratch .

2η η σκηνή σκάει μύτη η Κλαρίτα για πρωϊνό και πέφτει το τηλέφωνο Rolling Eyes .

Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου έχουν καθήσει καλά οι συγκεκριμένες σκηνές .

Αυτά βαριέμαι να σχολιάσω άλλο . Όλα τα γράψατε πια τίποτα δεν αφήσατε να πέσει κάτω chicken .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΣαβ Μάης 22, 2010 10:59 pm

ΜΑΙΡΗ έγραψε:
Eχω μια απορια αν μπορειτε να με βοηθισετε:
Ο Μπεν ειδε την καπνισμενη κορη του αφου ο Ριτσαρντ (RIP) την ειχε θαψει, πως γινετε ο ΜΙΒ να πηρε την μορφη της;
Suspect
Μαίρη απ' ότι κατάλαβες... we have no idea... lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
108asteri
Administrator
108asteri


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2092
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νικη
Registration date : 28/05/2008

Lost 6x16 - What They Died For Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x16 - What They Died For   Lost 6x16 - What They Died For EmptyΚυρ Μάης 23, 2010 9:10 am

Ηταν η πρώτη φορά που είδα επεισόδιο lost 3 μέρες μετά την προβολή του γιατί στο σπίτι γίνονταν ενας χαμός και δεν μπορουσα να το δω με τοσο κόσμο.

Για άλλη μια φορά έμεινα ικανοποιημένη με όσα είδα. Δεν έχω να πω τιποτα περισσότερο. Τα ειπατε όλα.

Θέλω να εξηγηθει πώς και οι υπολοιποι πλην του Χερλι εβλεπαν τον Τζεικομπ. Λιγο "βολικο" μου φάνηκε αυτο που έγινε.

Το σχέδιο του Ντέσμοντ ειναι πολυ γαμάτο! Και το γεγονος να μαζευτουνε ολοι στη συναυλία με συναρπάζει ακόμη περισσότερο!

Σοκ για τον Ριτσαρντ. Δεν το περίμενα. Ελπίζω να μην εχει πεθάνει.
Ο Μπεν ΘΕΟΣ! Επιτέλους Παναγία μου, επέστρεψε και επέστρεψε για τα καλά!

Θεική η ατάκα του Σογιερ για τον Τζακ! Γενικα το επεισοδιο ηταν πολυ καλογραμμένο!

ΥΓ: Ακομη δεν εχω συνειδητοποιησει πώς σε λιγες ωρες τελειωνουν ολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twitter.com/asteri108
 
Lost 6x16 - What They Died For
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: