Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 5x13 - Some Like it Hoth

Πήγαινε κάτω 
+6
m0rpheas
Elle1
tasoskratos
cypher80b
Gonzo
xifomaxos
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Άριστο
Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_lcap11%Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Πολύ Καλό
Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_lcap44%Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_rcap
 44% [ 4 ]
Καλό
Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_lcap33%Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Μέτριο
Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_lcap11%Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Χάλια
Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_lcap0%Lost 5x13 - Some Like it Hoth Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 9
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΤετ Απρ 15, 2009 8:37 pm

Eπεισόδιο 5x13 - Some Like it Hoth

Περίληψη
Σπόιλερ:

Promos/Sneak Peaks






Download links

Σπόιλερ:

Οδηγίες προς Lostaholics

1. Στην πρώτη σελίδα θα παρακαλούσα να δημοσιεύετε με spoiler tags. Ίσως κάποιοι να θέλουν να μπούν για να βρούν links του επεισοδίου, υποτίτλων κλπ. Ευτυχώς είμαστε λίγοι οπότε ελπίζω να μην έχουμε προβλήματα.
2. Μπορείτε να δίνετε links για torrent ή direct downloads (rapidshare κλπ). Θα προσπαθούμε να κάνουμε update το πρώτο post ώστε να μην χρειάζετε να ψάχνετε για αυτά σε όλο το thread.
3. Links για Αγγλικούς και Ελληνικούς υπότιτλους, επίσης ευπρόσδεκτα.
4. Πέστε με τα μούτρα στον σχολιασμό των επεισοδίων... 8 μήνες έχει να γελάσει το χειλάκι μας tong
5. Σχόλια - Παρατηρήσεις για την λειτουργία αυτής της ενότητας μπορείτε να κάνετε στο γενικό thread. Δεν ανοίγαμε και πέρσι τέτοιο thread οπότε η άποψη σας μετράει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 6:48 am

Tα πρώτα σχόλια

Σπόιλερ:

Αυτά... epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 8:58 am

Βγήκαν οι υπότιτλοι για την 0tv έκδοση Suspect . Έγινε τίποτα με την notv έκδοση Rolling Eyes Rolling Eyes ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:09 am

Δε ξέρω Gonzo...εγώ τη notv είδα και ήταν μια χαρά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:57 am

Μέτριο το επεισόδιο... Τα σημαντικά είναι τα τελευταία που είπε και η xif... Νομίζω θα ανάψει πάλι η συζήτηση περί leaders Smile

Θα το δω ξανά με υπότιτλους και μετά θα κάνω τα σχόλια μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 11:40 am

Σήμερα, όλως εκτάκτως, θα δω το επεισόδιο με εκλεκτή παρέα το απόγευμα. Μάλλον αργά το βράδυ θα γράψω τα σχόλια μου.
Για να είμαι όμως ειλικρινής΄, μεταξύ μας, είδα τα πρώτα 2-25 λεπτά, αλλά επειδή υποψιάζομαι ότι πάλι το τελευταίο 2λεπτο κάτι θα ειπωθεί, έτσι για να'χουμε να ασχολούμαστε τις επόμενες 2 εβδομάδες, λέω λοιπόν τα υπόλοιπα λεπτά να τα δω με την παρέα μου.
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 12:02 pm

Εμένα μου άρεσε αρκετά το επεισόδιο.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 12:18 pm

Τhanx Elle epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 1:07 pm

OK αφού το ειδα και δεύτερη φορά, είμαι μεταξύ καλού και πολύ καλού... Μάλλον θα μείνω στο Καλο...

Σπόιλερ:


Χμμ... Τώρα που έγραψα μάλλον πάω για "πολύ καλό"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 2:07 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
m0rpheas
Jack's Fan Club Vice President
m0rpheas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 659
Ηλικία : 34
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 30/05/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 2:22 pm

Καλούτσικο το επεισόδιο.

Επιτέλους από το επόμενο επεισόδιο φαίνεται ότι θα έχουμε εξελίξεις και με αυτούς στο 1977. Άντε γιατί δεν πάει άλλο... (πρέπει να το έχω πει 2-3 φορές αυτό το πράγμα φέτος αλλά τεσπα...)

Το στηρίζω στο εξής:

- Μάλλον ήρθε η ώρα να την κάνουν οι δικοί μας από την Ντάρμα. Ή έστω οι περισσότεροι εξ αυτών. Ο Φιλ τους πήρε χαμπάρι, και με το να τον δέσουν απλά κερδίζουν λίγο χρόνο.

- Ο Νταν επέστρεψε. Αυτός μάλλον θα μείνει πιστεύω. Και είμαι περίεργος να δω τι έμαθε και πώς θα το εφαρμόσει. Και θα ήθελα και στα γρήγορα να μας πουν πώς κατάφερε να πείσει τους Νταρμίτες να τον βάλουν στα κεντρικά τους.

- Η ικανότητα του Μάιλς είναι παρενέργεια επειδή συνάντησε τον εαυτό του; Έχουμε μια εκκρεμότητα εδώ, και είναι πραγματικά κρίμα σε ένα τέτοιο επεισόδιο που δεν είχε σχεδόν τίποτα, να μένουν εκκρεμότητες. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα έχουμε κουβέντα Μάιλς - Τσανγκ.

Τέλος να πω πόσο χάρηκα που είδα τον Μέγα Ιατρό έστω και για 2' να είναι ο παλιός, καλός και μυριολατρεμένος Τζακ που όλοι λατρέψαμε. Φαίνεται να παίρνει μπρος επιτέλους....

ΥΓ. Κόψτε τα καραγκιοζιλίκια με τον Χέρλι. Μια φορά, οκ. Δύο πάει στο διάολο. Στα 3/4 του επεισοδίου όμως, είναι μλκια thumbdown

ΥΓ2. Ο Ρότζερ δεν έκατσε στην Κέιτ. Γλιτώσαμε το 5γωνο roftl

EDIT: Ξέχασα τους τυπάδες με τη σκιά του αγάλματος.
Έχουμε και λέμε. Του Γουίντμορ δεν είναι 100%.
Του Μπεν; Βλέπει τόσο μπροστά;
Μια τρίτη δύναμη; Ποια; Υπάρχει ακόμα η Dharma; Κάποιος άλλος "δυσαρεστημένος" πρώην αρχηγός;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 3:06 pm

Τι να πω για το επεισόδιο..μέτριο..βαριέμαι και να το σχολιάσω..
Οχι και τόσο ενδιαφέρουσα η ιστορία με τον Μαιλς, μόνο η σκηνή στο τέλος μου άρεσε
που είδε τον εαυτό του [και τελικα ο Τσανγκ δεν πρέπει να ήταν και τόσο κακός πατέρας ε?
μάλλον για άλλο λόγο έφυγαν από το νησί.]

Ο χιουγκο κάτι πήγε να πει αλλά...δεν [δεν ξέρω κι από stars wars γμτ].
Ο Τζακ φωνάζει "λυπηθείτε με, με έκαναν κομπάρσο". Πήγε να ενημερώσει κιόλας τον σογιερ
για την κειτ, μην τυχόν πειράξουν καμιά τρίχα από τα μαλλιά της . Φαίνεται πάντως λίγο άκυρος,
στον κόσμο του [τα ναρκωτικά τα έκοψε, είπαμε?]. Δείχνει να έχει ξεκόψει από τις εμμονές του
τουλάχιστον.

Το πιο σημαντικό στο επεισόδιο είναι ο Φαραντέυ [αν και απλά προαναγγέλει ξεκάθαρα το
επόμενο] και οι αλλοι οι τρομακτικοί τύποι που δεν είναι τελικά από τον Γουιντμορ.
Τελικά ο Γουιντμορ όμως φαίνεται να ξέρει περί τίνος πρόκειται και ο Μπεν να το αγνοεί.
Μήπως ανοίγει η κερκόπορτα για να μπει ο Τσαρλς για τα καλά στο παιχνίδι και να μοιραστεί με εμάς και δεν ξέρω κι εγώ ποιους άλλους - τις "πληροφορίες" του?

Θα είχε ενδιαφέρον στη σκιά του αγάλματος να είναι κάτι που το ξέρουν οι losties
και το είδαν σε εκείνο το flash[η να μπορουν να το φανταστουν], ώστε να μπορούν να ενταχθούν καποιοι από αυτούς στην καινούρια ομάδα.
Ακόμα πιο ενδιαφέρον θα ήταν η Σαρλοτ, να ήξερε για το πηγάδι όχι από την
παιδική της ηλικία, σαν απάντηση στην παραπάνω ερώτηση[αν και πολύ αμφιβάλω για το 2ο].
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 8:27 pm

Η αναφορά στο Empire Strikes Back ίσως να υπονοούσε και κάτι για την ομάδα του Brams. Όλο και περισσότερο αρχίζω να πιστεύω πως οι τύποι είναι νέα Dharma. Είδαμε την Mrs. Hawking σε ένα σταθμό Dharma να ψάχνει το νησί και υποθέσαμε ότι πλέον ο σταθμός δεν ελέγχεται από τη Dharma αλλά από τους Hostiles...Αν κάναμε λάθος; Αν η Mrs. Hawking είναι αυτή που άλλαξε στρατόπεδο; Τόσες πτήσεις περνούσαν πάνω από το νησί και αυτή επέμενε για την 316...

Υ.Γ. Πολύ ήσυχοι είσαστε... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 8:59 pm

Achara έγραψε:
Ο Τζακ φωνάζει "λυπηθείτε με, με έκαναν κομπάρσο". Πήγε να ενημερώσει κιόλας τον σογιερ
για την κειτ, μην τυχόν πειράξουν καμιά τρίχα από τα μαλλιά της . Φαίνεται πάντως λίγο άκυρος,
στον κόσμο του [τα ναρκωτικά τα έκοψε, είπαμε?]. Δείχνει να έχει ξεκόψει από τις εμμονές του
τουλάχιστον.
Εγώ θα συμφωνήσω με τον morphea ότι σ'αυτό το επεισόδιο έστω και για 2 λεπτά είδαμε τον παλιό καλό Jack. Τουλάχιστον το βλέμμα του στη σκηνή με τον Roger θύμιζε πράγματι τον Jack που ξέραμε. Με το που τον είδα να παίρνει στροφές έλεγα στον Roger "πες του κι άλλα! πες του κι άλλα!". Άντε να συνέλθει επιτέλους...

ΥΓ. Xif κάτσε να φέρω το ταμπούρλο μου... epp


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elle1 στις Πεμ Απρ 16, 2009 9:01 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:00 pm

Έρχεσαι στα λόγια μου xif... Υπάρχουν πολλά που υπονοούν πως οι τύποι είναι Ντάρμα... Και είμαι σχεδόν βέβαιος πως αν όντως είναι ντάρμα, τότε ο Faraday και η μαμά έχουν βάλει το χεράκι τους...

Γιατί άραγε ο Faraday πήγε στα κεντρικά της Dharma; Η Hawking (αν είναι η Elle) το 1977 βρισκόταν στο νησί...

Αν λάβω υπ' όψιν το βίντεο του Comic Con μάλλον τον έστειλε ο Chang μετά που έμαθε από τον ίδιο για το τί θα γίνει; Αυτό θα κολλούσε και με την απόφαση του να διώξει από το νησί την Λάρα και τον Miles... Μάλλον το έκανε για να τους προστατεύσει...

Και πάλι όμως τι σχέση θα μπορούσε να έχει η επίσκεψη του στα κεντρικά του Ann Arbor (στο παρελθόν) με τη σύσταση της νέας Dharma;

Στο Comic Con είδαμε πως το βίντεο στάλθηκε από το παρελθόν στο μέλλον... Μήπως ο επιστήμονας έχει τρόπο να ταξιδεύει από και προς το νησί σε όποια χρονική περίοδο θέλει; (βλ διαφορετικές πορείες προσέγγισης). Μήπως έφυγε από το παρελθόν, πήγε στο παρόν, έφτιαξε τον στρατό του και επέστρεψε; Αλλά γιατί να το κάνει αυτό;

Πολλά τα ερωτήματα και δυστυχώς θα περιμένουμε 2 εβδομάδες sad

Edit: O παλιός Jack μάλλον θα επιστρέψει σύντομα... Καθόλου καλό για εμάς τους "φαν" του... tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:07 pm

cypher80b έγραψε:
Η Hawking (αν είναι η Elle) το 1977 βρισκόταν στο νησί...
epp epp epp

Παράθεση :
Αν λάβω υπ' όψιν το βίντεο του Comic Con μάλλον τον έστειλε ο Chang μετά που έμαθε από τον ίδιο για το τί θα γίνει; Αυτό θα κολλούσε και με την απόφαση του να διώξει από το νησί την Λάρα και τον Miles... Μάλλον το έκανε για να τους προστατεύσει...
Εγώ έχω την αίσθηση ότι αυτό δεν έχει γίνει ακόμα...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Elle1 στις Πεμ Απρ 16, 2009 9:11 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:10 pm

Τι να κάνω το ξεχνάω το i... lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:10 pm

μηπως πηγε να βρει τον Ντες και να εκμεταλλευτει την ικανοτητα του να μετακινεται
αμφιδρομα στο χρονο?

//ελα elle αφου το εχεις παραδεχτει κιολας epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:13 pm

Achara έγραψε:
μηπως πηγε να βρει τον Ντες και να εκμεταλλευτει την ικανοτητα του να μετακινεται
αμφιδρομα στο χρονο?

//ελα elle αφου το εχεις παραδεχτει κιολας epp
Ναι αλλά το '77 ο Des δεν την έχει ακόμα αυτήν την ικανότητα... ε?

ΥΓ. Είπα εγώ κάτι? Μια φατσούλα έβαλα... tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:15 pm

ουτε πριν την ανατιναχτει ο swan την ειχε αλλα πηγε και τον βρηκε. scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
m0rpheas
Jack's Fan Club Vice President
m0rpheas


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 659
Ηλικία : 34
Τόπος : Σέρρες
Registration date : 30/05/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:17 pm

Όντως, βάσει στοιχείων πιο πολύ κολλάει να είναι η Dharma από πίσω.

Δεν είναι ο Widmore.
Ο Μπεν δεν συνηθίζει να παίρνει παρέα, κι επιπλέον τον είχε και λίγο στην απέξω η Χόκινγκς και δεν φάνηκε να ξέρει και πολλά.
Έχουμε το βίντεο του ComicCon και την υπόθεση του αποτυχημένου ARG.
Και δεν έχουμε και κάποιον άλλον υποψήφιο μπαχαλάκια.

Αν όντως πρόκειται για την Dharma, θα δούμε - επιτέλους - τίποτε Hanso και γενικά αυτούς που είχε το 1o ARG?

//achara για πιο πράγμα λες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:19 pm

Παράθεση :
ουτε πριν την ανατιναχτει ο swan την ειχε αλλα πηγε και τον βρηκε.
Αυτό να μου πεις... Θα μπορούσε πάλι να του δημιουργήσει μια ανάμνηση... scratch Αλλά δεν ξέρω πώς θα μπορούσε να λειτουργήσει αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:20 pm

λεω μηπως ο ντανιελ πηγε εκτος νησιου να βρει τον Ντες, καθως οι κανονιες του νησιου για το χρονο δεν πιανουν πανω του. Οποτε ετσι θα μπορουσε να επικοινωνησει με το μελλον
[να κανει τι, δεν ξερω ομως]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:25 pm

morphea δεν ξέρω αν έχουμε κάτι σχετικό με το TLE αλλά σίγουρα κάτι είχαν στο μυαλό όταν άρχισαν αυτό το "πράγμα" το καλοκαίρι...

Θα είχε πλάκα πάντως αν ο Mittelwerk μετά την αποτυχία του 2006 επέστρεφε με ένα στρατό για να διεκδικήσει το νησί... Αν και το βρίσκω απίθανο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x13 - Some Like it Hoth Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x13 - Some Like it Hoth   Lost 5x13 - Some Like it Hoth EmptyΠεμ Απρ 16, 2009 9:31 pm

Achara έγραψε:
οι κανονιες του νησιου
Cypher, η Achara βρήκε το ι που έχασες... lolololo lolololo lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Lost 5x13 - Some Like it Hoth
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: