Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 6x08 - Recon

Πήγαινε κάτω 
+4
Elle1
cypher80b
tasoskratos
xifomaxos
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Άριστο
Lost 6x08 - Recon Vote_lcap0%Lost 6x08 - Recon Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Πολύ Καλό
Lost 6x08 - Recon Vote_lcap13%Lost 6x08 - Recon Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Καλό
Lost 6x08 - Recon Vote_lcap63%Lost 6x08 - Recon Vote_rcap
 63% [ 5 ]
Μέτριο
Lost 6x08 - Recon Vote_lcap24%Lost 6x08 - Recon Vote_rcap
 24% [ 2 ]
Χάλια
Lost 6x08 - Recon Vote_lcap0%Lost 6x08 - Recon Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 8
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤρι Μαρ 16, 2010 8:06 pm

Eπεισόδιο 6x08 - Recon


Περίληψη
Σπόιλερ:

Promos/Sneak Peaks








Download links

Σπόιλερ:

Οδηγίες προς Lostaholics

1. Στην πρώτη σελίδα θα παρακαλούσα να δημοσιεύετε με spoiler tags. Ίσως κάποιοι να θέλουν να μπούν για να βρούν links του επεισοδίου, υποτίτλων κλπ. Ευτυχώς είμαστε λίγοι οπότε ελπίζω να μην έχουμε προβλήματα.
2. Μπορείτε να δίνετε links για torrent ή direct downloads (rapidshare κλπ). Θα προσπαθούμε να κάνουμε update το πρώτο post ώστε να μην χρειάζετε να ψάχνετε για αυτά σε όλο το thread.
3. Links για Αγγλικούς και Ελληνικούς υπότιτλους, επίσης ευπρόσδεκτα.
4. Πέστε με τα μούτρα στον σχολιασμό των επεισοδίων... τελευταία


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xifomaxos στις Τετ Μαρ 17, 2010 6:43 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 7:39 am

Ok, αρκετά καλύτερο από ότι περίμενα!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 9:34 am

Παράθεση :
Ok, αρκετά καλύτερο από ότι περίμενα!

Ευτυχώς, γιατί έχω μια προδιάθεση... thumbdown
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 12:43 pm

Και εγώ το ίδιο Τάσο... Δεν ξέρω γιατί, αλλά σε όλη τη σεζόν την έχω αυτή τη προδιάθεση...

Πάντως το επόμενο επεισόδιο το περιμένω πως και πως. Αν δεν καταφέρει ούτε το επόμενο να με ενθουσιάσει, τότε μάλλον δύσκολα θα με ικανοποιήσει η τελευταία σεζόν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 5:02 pm

Σπόιλερ:


Σπόιλερ:

Cypher. Εμένα μου άρεσε γιατί μπέρδεψε καταστάσεις!!!
Άτομα σαν κι εμάς, που ψάχνουμε μέχρι και χρώμα σώβρακο φορούσε ο ωραίος, γουστάρουμε να έχουμε ανακωτωσούρες.

Που πας ρε κατακαημένε
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 6:42 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 6:49 pm

Σπόιλερ:

coolgum
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 9:01 pm

Xμμμ... Ενδιαφέρον επεισόδιο στα ίδια μέτρια επίπεδα με τα προηγούμενα. Και θα συμφωνήσω πως περιπλέκει και τα πράγματα...

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 9:25 pm

Ουφ... δεν ξέρω...
Σπόιλερ:
Σε γενικές γραμμές... μεεεεεετριο... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 9:35 pm

κι εγώ πιστεύω ότι ήταν καλύτερο από ότι περίμενα (αλλά μέτριο)

Σπόιλερ:

και φυσικά αναμένουμε το επόμενο thumbss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
108asteri
Administrator
108asteri


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2092
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νικη
Registration date : 28/05/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 9:40 pm

Καλο ηταν. Κι εγω χειρότερο το περίμενα.

Ηταν παντως ενα επεισόδιο που τα σαγόνια μου δεν έλεγαν να κλείσουν...Οχι γιατι είχε wtf σκηνές, αλλα γιατί βλεπαμε Σογιερ με και χωρις μπλουζα redface

Ο Σόγιερ αστυνομικός! Αυτο ηταν εκπληξη. Και με συνεργάτη τον Μαιλς. Βεβαια οι στοχοι του δεν εχουν αλλάξει, παντως δεν ειναι σε καμια περίπτωση ο ιδιος χαρακτήρας μ' αυτον που γνωρισαμε στην αρχη.

Ολοι μισες δουλειες κανουν σ' αυτη τη σειρα. Ρε Κλαιρ, κορίτσι μου, μπηξε το μαχαιρι στο λαιμο της κειτ να ησυχασουμε. Και μετά κόψε και το κεφάλι σου. tong

Ο ΜΙΒ μας εδειξε για αλλη μια φορα την ανθρωπινη πλευρά του. Τι κρίση αλήθειας ηταν αυτη που τον έπιασε; lolololo Το μονο του ψεμα, αν θα μπορουσα να το πω ετσι, ειναι για τους νεκρους στο αλλο νησι. Σιγουρα αυτος τους ξεπάστρεψε.

Μετα τη συναντηση Τζιν/Σαγιντ εχουμε κι αυτη Σογιερ/Κειτ (απο τους βασικους χαρακτηρες παντα). Αντε να αρχισει σιγα σιγα να εχει καποιο νοημα αυτο που γινεται στα fs.

Μα*** εκανε ο Σογιερ. Αυτο δεν ειναι σχέδιο να φυγει απ το νησι. Σχεδιο αυτοκτονιας ειναι. Δεν τα βαζεις με τα θηρία.

ΥΓ: Πολύ ομορφη η Σαρλοτ. Χαρηκα που την ξαναείδα.
ΥΓ2: Παμε για το επόμενο με αισιοδοξία οπως καθε φορα! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twitter.com/asteri108
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 10:07 pm

Εμένα τα ff μου φάνηκαν για άλλη μια φορά αδιάφορα...

Πάντως αν δεν μας πουν τι στα κομμάτια είναι αυτό το γαμημένο το νησί, άκρη δεν βγάζουμε... Ο ένας θέλει να το προστατέψει, ο άλλος να φύγει από αυτό και τα κοκόρια πιθανόν για την πάρτι τους. Ποιό το νόημα όλων αυτών αν δεν ξέρουμε τι είναι το νησί;

Πώς φτιάχνετε μια τέτοια ιστορία κύριοι Darlton αν δεν έχετε σκοπό να μας πείτε τι είναι το νησί? Πραγματικά ελπίζω οι κατά καιρούς δηλώσεις τους περί νησιού να είναι αντιπερισπασμός...

PS: το Untangled του σημερινού επεισοδίου είναι άπαικτο... Πολύ γέλιο ο τσιμπιμένος με την Kate Pierre lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 10:19 pm

Μολις είδα την εικόνα στο header του Dark... lolololo lolololo lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΤετ Μαρ 17, 2010 10:45 pm

οι Darlton έχουν κάνει χειρότερα πράγματα... οι χαρακτήρες έχουν γίνει μπαλάκι μιλάμε.
Ο Σογιερ μια έτσι μια γιουβέτσι... 3 χρόνια στο νησί μια χαρά Λαφλόρος , με τη γυναίκα του, τη δουλίτσα του, με το λουλουδάκι του.Οϋτε κουβέντα για φακιδού. Μετά ρίχνει λοξή ματιά στην Κειτ και η Τζουλιετ ξαφνικά λέει "οκ τώρα θέλω να γίνει η έκρηξη". Μετά μας πρήζει για το θάνατο της Τζούλιετ και με το δίκιο του και 2 μέρες μετά θυμηθήκαμε τη φακιδού και ξαναγίναμε conman. Ο Σογιερ φυσικά είναι ένα παράδειγμα.

Η Κειτ -όλως τυχαίως- από τη 2η σεζόν και μετά, συμπεριφέρεται αλλοπρόσαλλα και δημιουργεί καταστάσεις. Ο Τζακ -όλως τυχαίως- από τη 2η σεζόν και μετά, από εκεί που ήταν ο έξυπνος και καλός γιατρούλης, έγινε ένας θερμοκέφαλος ηλίθιος. Προφανώς, οι σεναριογράφοι τα έριχναν εύκολα στην παλαβιάρα την Κειτ και στον ηλίθιο τον Τζακ, χωρίς να ενδιαφέρονται αν όσα κάνουν έχουν συνέπεια στον χαρακτήρας τους, μάλιστα όλο αυτό το ονόμασαν "character development" clap clap.Για ότι κουλό ήθελαν να κάνουν έβαζαν την Κειτ και τον Τζακ να το κάνει. Ετσι, το κοινό ουσιαστικά μισούσε τους πρωταγωνιστές, και άρχισε να πηγαίνει στους φρέσκους και άφθαρτους δευτεραγωνιστές και κομπάρσους.

Αλλά τώρα τελειώνει η σειρά, και θυμήθηκαν ότι έχουν και κάτι πρωταγωνιστές να μαζέψουν, thank god. Οπότε πάμε πάλι στην 1η σεζόν, επιτέλους.

Δεν ανησυχώ πολύ για την μυθολογία του νησιού, σε αυτό είναι καλοί, τους εμπιστεύομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠεμ Μαρ 18, 2010 7:28 am

Cypher κάνε υπομονή 6 μέρες ακόμα epp

Όσο για το σχέδιο του Sawyer , ο Ben τα έχει πει εδώ και χρόνια καλύτερα στον John

Παράθεση :
How do you expect to pilot our submarine? I mean, it's a complicated piece of machinery. You don't just press "submerge".

lol! Koρυφαία ατάκα respect

Η Kate ήταν κορυφαία στιγμή στη ζωή του Sawyer, αν έμενε στο νησί ούτε που θα γύριζε να κοιτάξει την Ιουλία...

Προσέξατε που όταν έκανε ο Miles το κονέ με την Charlote είπε πως δουλεύει με τον μπαμπά του στο μουσείο;; Άρα ο Chang ζει και βασιλεύει στο flashsideway και επίσης φαίνεται πως έφυγε με τη γυναίκα του από το νησί... Αν όμως είχε γίνει μόνο εκκένωση στα γυναικόπαιδα τότε δεν θα επρεπε να επιστρέψει... Λέτε στο sideway οι Dharmίτες να σεβάστηκαν την συνθήκη με τους Others και να έφυγαν;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠεμ Μαρ 18, 2010 9:42 am

Θα πάθω τίποτα από την πολλή υπομονή... και ο Richard υπομονή έκανε τόσο καιρό και είδες πως κατάντισε Suspect

Για τους νεκρούς στο νησί, ο Widmore τους ξεπάστρεψε. Αυτός ήρθε με τον στρατό του στο νησί...
Αμέσως ότι νεκρό δείτε τον φορτώνετε στον Smocke... mmm3 mmm3

Και υπογραφή τα λέει όλα. "They come, they fight they destroy they corrupt". Και δυστυχώς "It always ends the same".

Edit: Κάτι παρόμοιο περιμένω και στο επόμενο επεισόδιο... demon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
108asteri
Administrator
108asteri


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2092
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νικη
Registration date : 28/05/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠεμ Μαρ 18, 2010 3:39 pm

xifomaxos έγραψε:


Όσο για το σχέδιο του Sawyer , ο Ben τα έχει πει εδώ και χρόνια καλύτερα στον John

Παράθεση :
How do you expect to pilot our submarine? I mean, it's a complicated piece of machinery. You don't just press "submerge".

lol! Koρυφαία ατάκα respect


Οντως, γαματη ατακα! lol!

Παντως ο Σογιερ θα εννοούσε οτι με καποιο τροπο θα μπει στο υποβρυχιο και θα αναγκασει καποιους αλλους να το πιλοταρουν, με την απειλη ενος οπλου πχ... Rolling Eyes
Το κεφαλι του πάει να φαει παντως με αυτο που θα κάνει...

Παράθεση :
Αμέσως ότι νεκρό δείτε τον φορτώνετε στον Smocke...

Γιατί αραγε; tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twitter.com/asteri108
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠεμ Μαρ 18, 2010 4:50 pm

Τι μας νοιάζει τι έγινε στο sideway χιφ? Ότι σκεφτείς μπορεί να έγινε. Σαμπώς και θα το μάθουμε ποτέ;

Εμένα αυτό που με καίει τώρα είναι τι έχει στο ντουλάπι ο Widmore... Δεν θα μας το έδειχναν (μάλιστα το σχολίασε και ο Sawyer) αν δεν ήταν κατι το σημαντικό...

Edit: By the way εσείς που παρακολουθείτε spoiler ξέρετε πότε τελειώνουν αυτές οι βλακείες με τα sideways? Μην μου πείτε στο τέλος γιατί δεν θα το αντέξω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠεμ Μαρ 18, 2010 5:26 pm

Aπο εχθες το βραδυ που ειδα το επεισοδιο, δεν ηξερα αν αυτο που ειδα ηταν η τελευταια σεζον του Lost ή η πρωτη. Δεν εδειξε τιποτα καινουριο, ουτε η υποθεση πηγε λιγο παρακατω!
Ηταν πολυ λιγες οι σκηνες που ηταν καλες!
Η ιστορια εκτος νησιου απλα λιγο καλητερη απο τα προηγουμενα, οχι βεβαια σαν του Μπεν! Αλλα απο σειρα μυστηριου εγινε και αστυνομικη!!! Ρε παιδια στην τελευταια σεζον ημαστε, Ημαρτον!!!!!

Στο νησι μονο 3 πραγματα:
1) Η "εξωμολογηση" του "Λοκ", αν ειναι αληθεια, η τρελη μανα ή ειναι μια γυναικα που πηγε εγκυος και γεννησε στο νησι τον Βρας (αρα εκτος Ρουσο και Κλερ υπηρχε και αλλη εγκυος που γεννησε στο νησι, μπορει και οχι μονο μια), ή -λιγο τραβηγμενο- ο Βρας ειναι ο Ααρον!!!
Κατα την γνωμη μου ο Βρας βρισκει το ευαισθητο σημειο τους και λεει μια ιστορια στον καθενα που θα τον "αγγιξει".
2) Ο Σωγιερ θα το φαει το κεφαλι του. Κανει τον εξυπνο αλλα παιζει το παιχνιδι του Βρας!
Ο Γουϊλντ εχει ερθει με σχεδιο και κραταει κρυφο χαρτι κλεισμενο μεσα σε μια καμπινα!!!
Τα λουκετα μαλλον ειναι για να εμποδισουν να βγει οτι ή οποιος ειναι μεσα και οχι να μην μπει καποιος!
Και 3)
Ο Βρας που εστειλε τον Μπεν; Αν θυμαμαι καλα του ειπε πως θα ειναι στην Υδρα!
Δηλαδη τον εστειλε στο στωμα του λυκου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠεμ Μαρ 18, 2010 7:15 pm

ΜΑΙΡΗ έγραψε:

Ο Βρας που εστειλε τον Μπεν; Αν θυμαμαι καλα του ειπε πως θα ειναι στην Υδρα!
Δηλαδη τον εστειλε στο στωμα του λυκου;

Βρας Βρας ο παρασκεβρας epp

Cypher δε σου λεμε δε σου λεμε Rolling Eyes


//όπα σωστή Μαίρη!Δεν το είχα προσέξει αυτό shokkkkkk
τη γλίτωσε ο Μπεν(αν και παιζει να τον καταφερνε τον Γουιντμορ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠεμ Μαρ 18, 2010 9:40 pm

Παράθεση :
αν και παιζει να τον καταφερνε τον Γουιντμορ)

Μπαααα, το είπε ο άνθρωπος στην κρεβατοκάμαρα του Τσαρλς.

Παράθεση :
Εμένα αυτό που με καίει τώρα είναι τι έχει στο ντουλάπι ο Widmore

Ρε παιδιά, θα σας το πω.
Θυμάστε πέρσι που ο Γιώργος είχε τι είχε μέσα το κουτί που κουβαλούσαν οι της Ιλάνα?
Το χθεσινό το είδε πριν από λίγο.
Ξέρετε τι είπε?
Μέσα το κλειδωμένο δωμάτιο είναι η βόμβα!!!
Λέτε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠεμ Μαρ 18, 2010 9:52 pm

όταν λέω κατάφερνε εννοώ να τον τούμπαρε για συμμαχία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
108asteri
Administrator
108asteri


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2092
Ηλικία : 32
Τόπος : Θεσ/νικη
Registration date : 28/05/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠαρ Μαρ 19, 2010 1:16 am

tasoskratos έγραψε:

Ξέρετε τι είπε?
Μέσα το κλειδωμένο δωμάτιο είναι η βόμβα!!!
Λέτε?

Ποια βομβα; Η γνωστη απο πέρυσι; Πώς γινεται να βρεθηκε εκεί;

Παντως αυτο που ηταν μεσα στο ντουλαπι νομιζω οτι ειναι κατι ζωντανο και το εχουν κλειδωσει εκει. Αν ηταν καποιο αντικειμενο θα το φυλαγαν καπου αλλου στο υποβρυχιο νομιζω.


-Μαιρη, εχεις δικαιο. Αρα ο ΜΙΒ θελει νεκρο τον Μπεν (;) . Τον θεωρεί απειλη προφανως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twitter.com/asteri108
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠαρ Μαρ 19, 2010 7:57 am

Ο ΜΙΒ θέλει τους πάντες νεκρούς! Το είπε και ο Jacob...


Cypher πάρε βαθιά ανάσα γιατί η απάντηση στην ερώτησή σου περί sideways είναι

Σπόιλερ:

tong tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x08 - Recon Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x08 - Recon   Lost 6x08 - Recon EmptyΠαρ Μαρ 19, 2010 9:47 am

Δεν ξέρω αν είναι άνθρωπος ή αντικείμενο στο δωμάτιο αλλά σίγουρα είναι κάτι σημαντικό...

Xif για τα sideways:
Σπόιλερ:

Όσον αφορά τον Ben και τον MIB, ο MIB δεν γνώριζε πως ο Widmore έφτασε στο νησί. Είδατε την έκφραση του όταν του το είπε ο Sawyer?

Οπότε όταν έστελνε τον Ben εκεί προφανώς τον έστελνε για να συναντηθεί με την υπόλοιπη του ομάδα όταν θα έφευγαν με το αεροπλάνο (σύμφωνα με το αρχικό του σχέδιο).

Πιθανόν από τη στιγμή που έμαθε πως ο Widmore είναι εκεί και πως μαλιστα σκότωσε αυτούς που υποτείθετε έστειλε τον Sawyer να κατασκοπεύσει, να τροποποιήσει κάπως τα σχέδια του.

Είμαι σίγουρος πως θα κάνει μια προσέγγιση στον Charles για να τον ψαρέψει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
 
Lost 6x08 - Recon
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: