Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 6x17/18 - The End

Πήγαινε κάτω 
+4
Elle1
cypher80b
tasoskratos
xifomaxos
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πως σας φάνηκε το Φινάλε
Άριστο
Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_lcap70%Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Πολύ Καλό
Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_lcap20%Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Καλό
Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_lcap10%Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_rcap
 10% [ 1 ]
μέτριο
Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 10
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 7:06 pm

Μαίρη, με όλο το σεβασμό, και χωρίς να θέλω να προσβάλλω, αυτό που με στεναχωρεί δεν είναι η αρνητική άποψή σου, αλλά αυτά που φέρνεις ως παράδειγμα... Καταλαβαίνω απόλυτα αυτό που λες. Και το δέχομαι.
Αλλά τι ήταν τα κλουβιά? Κλουβιά ήταν, που είχαν μέσα τις αρκούδες που μελετούσε η Dharma. Αρκούδες ήταν, δεν θα τις άφηναν να τρέχουν ελεύθερες. Πώς βρέθηκαν οι αρκούδες εκεί? Η Dharma τις πήγε. Γιατί έκαναν την Dharma εκεί? Λόγω των περίεργων ιδιοτήτων που εμφάνιζε το νησί, προκειμένου να τις μελετήσουν. Ποιοί ήταν οι Άλλοι? Ήταν ο πληθυσμός των ανθρώπων που έφερνε ο Jacob και μπορούσαν πλέον να επιβιώσουν στο νησί μετά την "πρόσληψη" του Richard που ισοσκέλισε την παρέμβαση του ΜΙΒ. Όσο για τον Τροχό, το νταβαντούρι δεν ήταν θέμα λάθος ανθρώπου. Ήταν θέμα απρόβλεπτης συμπεριφοράς του όλου μηχανισμού.
Καταλαβαίνεις νομίζω τι εννοώ. Έχω διαβάσει διάφορα μετά το φινάλε, και πιστεύω πως όλο αυτό το "δεν πήραμε απαντήσεις" έχει ξεφύγει από το φυσιολογικό μέγεθος που θα έπρεπε να έχει. Σίγουρα δεν μας τα απάντησαν όλα. Ναι, μερικά πράγματα ίσως μπορούσαν να τα αναλύσουν περισσότερο. Αλλά διαβάζω πχ "δίπλα" απορία: "γιατί δεν ήταν ο Michael στην εκκλησία στην τελευταία σκηνή"... ή η άλλη η κορυφαία "τι ήταν οι σκελετοί που είδε ο Des όταν κατέβηκε στη σπηλιά"...

ΥΓ. Σκεφτόμουν σοβαρά να μην το ποστάρω, γιατί δεν θέλω να έχουμε εδώ τα γνωστά που γίνονται "δίπλα". Το ποστάρω επαναλαμβάνοντας πως σέβομαι απόλυτα την άποψή σου και πιστεύοντας πως μετά από τόσο καιρό που μιλάμε όλοι εδώ μέσα, είναι ασφαλές το συμπέρασμά μου ότι μπορούμε να κάνουμε μια αξιοπρεπή συζήτηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 7:21 pm

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 7:31 pm

Μια ιδέα για τα αναπάντητα ερωτήματα μπορείτε να πάρετε από εδω:

http://lostpedia.wikia.com/wiki/Mysteries

Υπάρχουν και αναλυτικότερες λίστες στη Lostpedia αλλά περιέχουν πολλά ανούσια ερωτήματα μέσα... Νομίζω το παραπάνω δίνει τη γενική εικόνα...

Για μένα τα βασικότερα που έμειναν αναπάντητα ή ήθελαν περετέρω εξήγηση είναι:
* Αρχαίος πολιτισμός στο νησί (αν και τελικά δεν είχε και τόση σχέση με την ιστορία)
* Λίγο καλύτερη εξήγηση της δημιουργίας του Smokie
* Μερικά βασικά για Dharma (σκοπός, άφηξη στο νησί, sickness). Αυτό έπρεπε να γίνει από πέρσυ.
* Καλύτερη εξήγηση για το φώς (Πείτε το εξωτική ύλη και καλύφθηκα)
* Προβλήματα εγγυμοσύνης
* Κανόνες
* Walt
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 8:20 pm

Elle, δεν με πειραζει που εχουμε διαφορετικες αποψεις, και προς Θεου δεν προσβαλλομαι με το να μου πεις οτι η αποψη μου διαφερει απο την δικια σου!
Τα ερωτηματα που εβαλα ηταν καποια παραδειγματα που θυμομουν εκεινη την στιγμη που τα εγραφα, φταιει και το Αλσχαϊμερ που εχω epp
Υπαρχουν πολλα ερωτηματα που ειμαι σιγουρη πως με τον καιρο θα μου ερχονται φλασιες, αλλα το χειροτερο ειναι πως ειχα την ελπιδα πως θα απαντηθουν πολλα που βλεποντας ξανα το Lost απο την αρχη θα ξερω τι τρεχει και γιατι γινονται ολα αυτα!
Τωρα θα το σκεφτω πολυ να δω συντομα ξανα το Lost!
Μαλλον απο του χρονου θα το τολμισω, μια και δεν βλεπω να εχει καμια σειρα της προκοπης του χρονου!!
Ξερω πως στους περισσοτερους αρεσε το τελος, αλλα εμενα δεν μου αρεσε, ισως να ειχα περισσοτερες προσδοκιες που ηταν αδυνατον να εκπληρωθουν!!!
Για εμενα οπως ειπα και πριν το Lost ηταν το νησι, για τους υπολοιπους ηταν οι χαρακτηρες, το τελος ομως ηρθε και δεν αλλαζει αυτο!
Καλο το ταξιδι αλλα ο προορισμος με χαλασε!!!


hut
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 8:39 pm

Θα μπορούσαν όντως να είχαν πει κάποια περισσότερα πράγματα για την Dharma, κυρίως γιατί το πρώτο ARG ήταν φοβερό και μας παρέσυρε.... Για παράδειγμα θα θεωρούσα πολύ ωραία πινελιά να βλέπαμε τους DeGroots κάπου, έστω και για λίγο... Ισως να μην το θεώρησαν σημαντικό, ίσως να φοβήθηκαν ότι κάτι τέτοιο δεν θα είχε απήχηση στο μεγάλο πλήθος των θεατών, γιατί σίγουρα υπάρχει και το ABC και οι συμβιβασμοί...

Για τους κανόνες νομίζω πως δόθηκε μια κάποια εξήγηση και στο 15 και στο φινάλε... Ο κάθε αρχηγός τους φτιάχνει αλλά δεν είναι δεσμευτικοί για το νησί...Προφανώς ο Jacob απαγόρευε τους φόνους μεταξύ των εκλεκτών του...

Πριν το φινάλε και εγώ έλεγα πως ήθελα κάποιες απαντήσεις, αλλά μετά το φινάλε δε νομίζω ότι μου έμεινε κάποια πικρία... Ίσως γιατί με συγκίνησε απίστευτα η μετα θάνατον ερμηνεία που έδωσαν

edit: Btw, την απάντηση για το θέμα του Michael, την έδωσε ο ίδιος ο Michael στο Hugo. Έχει κολλήσει στο νησί εξαιτίας των πράξεών του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 8:54 pm

cypher80b έγραψε:
* Καλύτερη εξήγηση για το φώς (Πείτε το εξωτική ύλη και καλύφθηκα)
To αστείο Cypher, είναι ότι το είπαν.
The unique properties of this island have created a kind of Casimir effect, allowing the DHARMA initiative to conduct unique experiments in both space and time. This... is "the vault", constructed adjacent to a pocket of what we believe to be negatively charged "exotic matter".

Όσο για τον σκοπό της Dharma, νομίζω πως είναι μάλλον o αυτονόητος. Είναι ο σκοπός που έχει κάθε τέτοιου είδους ερευνητικό ίδρυμα. Δια στόματος Stuart Radzinsky
If Edison was only worried about the consequences, we'd all still be sitting in the dark. I came to this Island to change the world, Pierre; that's exactly what I intend to do.

ΥΓ. Xif, για το θέμα του Michael, αυτό ακριβώς λέω. Αν αρχίσουμε να έχουμε απορίες και για αυτά που μας τα έδωσαν κυριολεκτικά στο πιάτο, καήκαμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 9:30 pm

Μα εγώ το ξέρω πως τα ακούσαμε ξανά...

Άλλο όμως να το λέει ο Jacob την ώρα που δίνει το χρίσμα στον Jack ή ο Locke όταν φτάνουν επί τόπου στη σπηλιά με το φώς και άλλο ο Pierre στο orientation...

Άλλο να ξέρεις τον σκοπό της Dharma από το ARG και τη σημασία των αριθμών κατά dharma και άλλο να το ακούεις από τον Faraday που μόλις έφτασε από το Ann Arbor...

Άλλο να υποθέτεις πως το άγαλμα, ο ναός κλπ είναι από ανθρώπους που βρέθηκαν κατά καιρούς στο νησί όπως εξάλλου και ο ΜΙΒ/Jacob/Mother και άλλο να το βλέπεις σε ένα από τα time travel του νησιού.

Άλλο να σκέφτεσαι πως η Jughead πιθανότατα ευθύνεται για τα προβλήματα γονημότητας ή για την αρρώστια ή ακόμα να υποθέτεις πως η αρρώστια ήταν πχ κάτι που σκαρφήστηκε ο Radzinsky για να κρατήσει στην καταπακτή τον Kelvin και άλλο να γνωρίζεις.

Και τα περισσότερα από αυτά που αναφέρα πιο πάνω άνετα μπορούν να εξηγηθούν/εννοηθούν από αυτά που είδαμε τόσο καιρο. Απλά έκαναν το λάθος να τα κρατήσουν μέχρι το τέλος νομίζοντας πως έτσι θα κρατούσαν και το ενδιαφέρον των τηλεθεατών...

2 λεπτά να αφιέρωναν για αυτά τα μικρά μικρά σε κάθε επεισόδιο, έστω και στην τελευταία σεζόν και θα ήταν όλοι ευχαριστημένοι... Και το χειρότερο είναι πως από τα παραδείγματα που έχω μπορείς να καταλάβεις οτί είχαν και τις ευκαιρίες να το κάνουν. Απλά δεν το έκαναν...

Νομίζω καταλαμβαίνεται τι θέλω να πω...

Edit: By the way εκείνο το "Ήταν κανόνες του Jacob" εμένα δεν με κάλυψε καθόλου...

Edit1: Και μια και ανέφερε ο Τάσος τους χάρτες κάποια στιγμή (πριν την κυκλοφορία των dvd που νομίζω θα περιέχουν χάρτη) λέω να βγάλω μια τελική έκδοση, έτσι ώστε να συγκρίνω με αυτο που θα κυκλοφορίσει... Αν και είμαι 100% σίγουρος πως αυτός που θα βγάλουν και πάλι δεν θα είναι σωστός...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 9:41 pm

Καταλαβαίνω τι λες.
Αλλά, αλήθεια, θα σου φαινόταν ΟΚ αν έβλεπες τον Jacob να λέει στον Jack ότι το φως είναι exotic matter...? Προσωπικά θα το έβρισκα πολύ άκυρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μάης 25, 2010 9:53 pm

Γιατί να γυρίζει "έξω" μέσα σε ταξί και αεροπλάνα και να ακουμπά κόσμο ξέρει... lolololo

Να φέρνει στρατούς και κόσμο στο νησί ξέρει... Suspect

Ίσως να έφερε ακόμα και επιστήμονες για να εξηγήσουν αυτό που προστατεύει... (Αυτό το ίσως κολλά και με τα πιο πάνω).

Ας ξέρει λοιπόν και 2-3 κουβέντες για το τι ακριβώς είναι αυτό το ρημάδι το φως... tong

Ή ας το έλεγε ο άλλος. Που είχε φτιάξει και τον τροχό... Rolling Eyes

Τέσπα εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με το πως τελείωσε η σειρά... Και στα extra της τελευταίας σεζόν να μην τα δω αυτά, πάλι happy θα είμαι... Εξάλλου το ταξίδι ήταν που ήταν όλα τα λεφτά thumbss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 6:25 am

Ολο ξεχνούσα να το πω, έμεινα τρομερά ευχαριστημένη από το ότι τελικά το νησί δεν καταστράφηκε... Αν το νησί βυθιζόταν θα ξενέρωνα άσχημα...

Υ.Γ. Απαιτώ να δούμε το Lost 2 :Οι περιπέτειες των Hurley και Ben στο Νησί lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 6:52 am

1 θα πω μόνο έχω ανατριχιάσει ολόκληρος Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Respect . Μιλάμε για epic finale Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Pyong_Cry_by_zeromra . Από εποχή καταρράκτη στο Dave είχα να συγκινηθώ τόσο πολύ Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 SO_YOU_DID_KILL_MAH_CAT_by_de_Mote .

Είμαστε σοβαροί δεν άρεσε το συγκεκριμένο φινάλε πάνε καλά τα άτομα που δεν τους άρεσε Suspect . Άϊντες μην αρχίζω να ξεχέζω κόσμο . Στην τελική σε τέτοιο επεισόδιο δεν χωρούσε ντοκυμαινταρίστικες παπαριές και επεξηγήσεις τέλος klama . Αυτά έπρεπε να γίνουν από τα 1/2 της 3ης και μετά .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 11:02 am

ε δεν το πιστεύω... οι Damon και Carlton έφτιαξαν επεισόδιο που με κάνει να συμφωνώ με τον Gonzo lolololo


Παράθεση :
Αυτά έπρεπε να γίνουν από τα 1/2 της 3ης και μετά .

Πολύ σωστά.
Δεν έπρεπε να τραβήξουν τόσο πολύ τα μυστήρια, ας έβαζαν απαντήσεις εκεί στη θέση των fillers. Συμφωνώ με το "δεχτείτε το sci-fi υπόβαθρο όπως είναι, όπως δέχεστε από την αρχή τις υπερφυσικές ικανότητες των heroes, ή τις μάγισσες", αλλά οι σειρές που το κάνουν αυτό
θέτουν το πλαίσιο από την αρχή, και δεν παίζουν με αυτό για να τραβήξουν την προσοχή.

Αλλά είναι όντως δύσκολο να κρατήσεις ισορροπίες σε ένα sci-fi drama όπως αποδείχτηκε και απο το BSG(σε πολύ μικρότερο βαθμό βέβαια).
Κατά τα άλλα, αφού δεν τα έκαναν όταν έπρεπε, δε χρειαζόταν να το κάνουν σε αυτό
το τέλειο φινάλε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 1:33 pm

Συμφωνώ απόλυτα. Αν ήταν να απαντηθεί κάτι από πλευράς μυστηρίων κλπ έπρεπε να έχει γίνει στα προηγούμενα επεισόδια. Από αυτήν την άποψη, βρίσκω πολύ σωστή την προσέγγισή τους, γιατί ουσιαστικά αυτό έκαναν. Απάντησαν ότι ήθελαν να απαντήσουν και μετά πήγαν για το φινάλε (το αν απάντησαν ικανοποιητικά ή όχι, είναι ένα άλλο θέμα).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 4:32 pm

O Lindelof είπε
Παράθεση :
Έτσι το να αισθάνεστε ότι λέτε αντίο στη σειρά - αφού η σειρά τελειώνει - είναι στην πραγματικότητα τέλεια παραλληλισμένο με το τι σας δείχνουμε στην οθόνη.

Αν είχατε μια εμπειρία σαν και αυτή, τότε εκπληρώσαμε την αποστολή μας.

Αν όχι, τότε τα κάναμε θάλασσα και ζητώ συγγνώμη.

Για εμένα την εκπλήρωσαν την αποστολή τους... Από τη πρώτη συνειδητοποίηση του φινάλε αυτό μου έβγαλε, ένα αντίο, ένα όμορφο αντίο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 4:48 pm

Νομίζω πως είναι όντως προφανές το τι ήθελαν να κάνουν στο φινάλε. Και το πέτυχαν στο ακέραιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x17/18 - The End   Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μάης 27, 2010 9:30 pm

Είδες Achara που δεν ήταν δύσκολο τελικά thumbss . Άϊντες το επόμενο βήμα θα είναι να δώσεις respect στο Jenn-άκι roftl ( καλά καλά ανέκδοτο πέταξα τώρα tong )

Αυτό ακριβώς Ele1 για πολλά Lost 6x17/18 - The End - Σελίδα 2 Job11 ήταν το τελευταίο επεισόδιο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Lost 6x17/18 - The End
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x01/02 - LA X
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 5x16/17 - The Incident

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: