Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened

Πήγαινε κάτω 
+5
Achara
tasoskratos
Elle1
cypher80b
xifomaxos
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Άριστο
Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_lcap63%Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_rcap
 63% [ 5 ]
Πολύ Καλό
Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_lcap37%Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_rcap
 37% [ 3 ]
Καλό
Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Χάλια
Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 8
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 9:08 am

Αν ισχύει αυτό πως είναι δυνατόν ο Charles να είναι αρχηγός και να μην είναι στο νησί;....
Εμένα μου φάνηκε ότι η Elle ήταν κάτι σαν τον Tom, ίσως και λίγο ψηλότερα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 9:09 am

Εγώ πιστεύω είναι καθαρά ιεραρχικό το ζήτημα... Δεν το λέμε πρώτα στον Charles που είναι ο αρχηγός αλλά πρώτα δίνουμε αναφορά στην Elle που είναι επικεφαλής της "Ομάδας κρούσης" όπως την αποκαλώ...

Οπότε οι others που είδαμε στην ζούγκλα πρώτα λογοδοτούν στην Elle... Η Elle πέρνει εντολές από τον Charles αν και απ' ότι φαίνεται ίσως να παίζει τελικά και κάτι μεταξύ τους...

Σαν τον Pryce που ήταν αρχηγός του επιχειρησιακού τμήματος των Others όταν τους πρωτογνωρίσαμε την 3η σεζόν...

Επίσης αυτό που λέει η xif είναι σωστό. H Penny πρέπει να έχει ήδη γεννηθεί και να βρίσκεται κάπου στο νησί (Εκτός αν ο Charles γνώρησε την μητέρα της κάπου εκτός νησιού). To ίδιο και ο Daniel αν δεχτούμε πως η Elloise και η Elle είναι το ίδιο πρόσωπο...

Πάντως είμαι πλέον σχεδόν βέβαιος πως η απομάκρυνση του Charles από την ηγεσία των Others έχει να κάνει καθαρά με την Dharma και τις μεταξύ τους σχέσεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 9:09 am

ελα ντε...μπορει να βρισκεται σε αλλο μερος του νησιου μακρια απο τους αλλους ή να ειχε παει μια βολτα εξω οπως μααααλλον ιιιιισως
πηγαινε κι ο Μπεν

btw πρεπει να ειναι σιγουρο οτι η elle ειναι η eloise γιατι στη σελιδα της ηθοποιου στο imdb νομιζω
[στο darkufo το ειχα δει εγω] ελεγε οτι εκανε την young eloise hawking και οχι την ellie
αλλα αν ο Ντανιελ ηταν στο νησι τοτε γιατι δεν ματωσε πρωτος οταν το νησι χορευε τσαμικο?

//Εδω ειναι τελικα στη σελιδα του jughead
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 9:27 am

Παράθεση :
Πάντως είμαι πλέον σχεδόν βέβαιος πως η απομάκρυνση του Charles από την ηγεσία των Others έχει να κάνει καθαρά με την Dharma και τις μεταξύ τους σχέσεις...

Ε βέβαια.
Η αποστολή των Hostilies πως συμβαδίζει με την ανακωχή?

Ο μικρός Μπεν γίνεται καλά και ότι τέλος πάντων άλλο γίνεται, πρέπει να μάθουμε το πως επέστρεψε και συνέχισε να είναι μέλος της Ντάρμα (λίγο περίεργο δεν είναι αυτό?) και φυσικά το παίζει πλέον σε 2 ταμπλό.
Υπάρχει ένα κενό κάποιων ετών, ας πούμε 20 χρόνων έως την ΄΄εκκαθάριση΄΄.
Τι γίνεται όμως με τους Losties?
Αυτοί καποια στιγμή πρέπει να ΄΄εξαφανιστούν΄΄ από την δεκαετία του 70 και να επιστρέψουν στο παρών.
Είχαν πει οι παραγωγοί ότι ΄΄προς το παρών τελειώσαμε με τα ταξίδια΄΄. Άρα θα επιστρέψουμε.
Υποθέτω πως φτάνει η ώρα που ο Λοκ θα γυρίσει τον τροχό?
Ω ρε μπέρδεμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 9:35 am

Αυτή τη φορά δεν νομίζω να γίνει με το γύρισμα του τροχού... Όσοι ξέρετε τους τίτλους των επεισοδίων και ειδικά του φινάλε ξέρετε τι εννοώ...

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 10:02 am

Παράθεση :
Εμένα μου φάνηκε ότι η Elle ήταν κάτι σαν τον Tom
Όχι. Δεν την κουνάω την αχλαδιά...
Παράθεση :
Η Elle πέρνει εντολές από τον Charles αν και απ' ότι φαίνεται ίσως να παίζει τελικά και κάτι μεταξύ τους...
Όχι, όχι, όχι. Το αρνούμαι κατηγορηματικά.
Παράθεση :
πρεπει να ειναι σιγουρο οτι η elle ειναι η eloise
Δεν είμαι, δεν είμαι, δεν είμαι.

lolololo lolololo lolololo
Ellie την λένε την κοπελιά.
tong tong tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 10:24 am

Είδες τη διαφορά κάνει ένα i tong tong tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 10:27 am

χα χα χα χα χα σωστά... redface

Αν και δεν σε πιστεύω... Εσύ είσαι αλλά δεν το παραδέχεσαι tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 10:43 am

lolololo λεγε Elle τι σχεση εχεις με τον Τσαρλς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 11:14 am

Εντάξει.... εγώ είμαι... αλλά μην το πείτε πουθενά παραέξω...
Εσένα Achara δεν σου μιλάω γιατί ο άντρας σου ( epp ) με έχει γραμμένη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 12:43 pm

Καλησπερα!
Αρκετα καλο επεισοδιο, θα μας τρελανει το Lost!!!!
Πρωτα απο ολα εχω να πω ενα πραγμα: Πολυ Καραγκιοζης ο Τζακ!!!
Οποιοσδηποτε και να ηταν ο λογος που δεν βοηθησε τον μικρο Μπεν, ηταν απαραδεκτος! Εχεις δωσει και εναν ορκο στον δικο μας Ιπποκρατη, πρεπει να βοηθησεις τον καθ΄ενα οποιος και να ειναι! Αλλα αμα ηταν καμια κοπελιτσα που του ειχε γυαλισει του γιατρο θα της ελεγε την ατακα "Θα σε φτιαξω!" και θα ηταν παλι ο ηρωας Τζακ!!!
Η Κεϊτ με αφησε shokkkkkk με την αντιδραση της! Μπραβο της!!
Οσο για τον Σωγιερ πολυ καψουρης για την Τζουλιετ το παιζει και κατι μου βρωμαει!!!
Η Τζουλιετ, εδειξε πως ειναι Ανθρωπος!! thumbsup

Οσο για τον Ριτσαρντ, τι να πω bow respect thumbss !!!

Ισως ο σκοπος του Τζακ ηταν να γυρισει στο παρελθον και να σωσει τον Μπεν και να μην χρειαστει να γινει ο ανθρωπος που εγινε!! Αλλα ειναι τοσο τουβλο που αμα το καταλαβει θα ειναι πααααρα πολυ αργα, και ισως βρει καποιον αλλον να ριξει το φταιξιμο!!!

Οσο για την Πενυ, εγω το ειχα πει πριν απο καιρο πως εχει γεννηθει στο νησι, και πιστευω αν τα καταφερε και την σκοτωσε ο Μπεν λιγο πριν φυγουν για το νησι, ισως να εχουμε μια συναντηση Μπεν-Πενυ στο νησι!!!!

Και τελος θελεω να ρωτησω κατι. Αν ο μικρος Μπεν δεν θα θυμαται πως τον σκοτωσε ο Σαγιντ οταν "επιστρεψει", τους υπολοιπους (Κεϊτ, Σωγερ, Τζακ,Χιουγκο κλπ)δεν θα τους δει; Αρα δεν θα πρεπει να τους θυμαται;

Αρα ή θα τους θυμαται και θα το παιζει κινεζος ή θα εχουν "φυγει" μεχρι να ερθει ξανα ο Μπεν!!! Μπορει να εχει φλασιες μετα ο Μπεν και να θυμαται καποιες "σκηνες", γιαυτο λεει στην Τζουλιετ πως του την θυμηζει πολυ καποια!!!!

Αυτααααα! Σορι αν σας ζαλισα! lostie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 2:13 pm

ΜΑΙΡΗ έγραψε:
Αρα ή θα τους θυμαται και θα το παιζει κινεζος ή θα εχουν "φυγει" μεχρι να ερθει ξανα ο Μπεν!!! Μπορει να εχει φλασιες μετα ο Μπεν και να θυμαται καποιες "σκηνες", γιαυτο λεει στην Τζουλιετ πως του την θυμηζει πολυ καποια!!!!
Εγώ λέω μάλλον θα έχουν φύγει μέχρι να πάει πίσω ο Ben. Όσο για το ότι η Ιουλία του θυμίζει κάποια, μέχρι νεωτέρας επιστρέφω σ'αυτό που πίστευα πριν... όπως λέει και το τραγουδάκι... μου θυμίζεις τη μάνα μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 5:38 pm

Ο Ben έζησε 3 χρόνια μαζί με Juliet, Sawyer, Miles και ίσως Daniel. Σίγουρα θα τους θυμάται, και υπάρχει και μεγάλη πιθανότητα να θυμάται τον Sayid. Προσωπική μου άποψη είναι ότι το "αυτό" που είπε ο Richard είναι μετά από τον πυροβολισμό και το πως έγινε καλά...

Και κάτι τελευταίο για τον Jack, επειδή whatever happened, happened, πιθανόν ούτε αυτός θα μπορούσε να σώσει τον μικρό και θα οδηγούνταν στη λύση Richard. Το θέμα δεν είναι τόσο αυτό αλλά η επιλογή που κάνει ανάμεσα στο να τον αφήσει να πεθάνει και στο να προσπαθήσει να τον σώσει...Ελεύθερη βούληση για τον Jack, πεπρωμένο για τον Ben
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 6:07 pm

Πολλη καλο το επισοδειο....Με πολλη καιτουλα yahoooo που μας την ειχαν ψηλο χεσμενη τωρα τελευταια...... tong

Λοιπον..........
Καλα η τελευταια σκηνη το βλεμα του Μπεν οταν ειδε τον Λοκ ολα τα λεφτα.... respect
Η Τζουλιετ παραμενη μια αχωνευτη..... tong Που μπαινει σε ξενα μπανια mad Οσο για τον Jack, Morphea με καλιψες απολιτως..... epp jack

Οσο για τις θεωριες Hurley-Maels..... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 6:10 pm

Lost_maniac έγραψε:
Π Που μπαινει σε ξενα μπανια mad

Σίγουρα δεν ενθουσιάστηκε από αυτό που είδε tong tong demon lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
ΜΑΙΡΗ
I am Jacob!
ΜΑΙΡΗ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 948
Ηλικία : 47
Τόπος : Δεν ξερω! I'm Lost!!!
Registration date : 25/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 6:11 pm

Και να ενθουσιαστηκε πως θα το καταλαβουμε, με τοσο μποτοξ που εχει βαλει; tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 8:24 pm

Elle1 έγραψε:
Εντάξει.... εγώ είμαι... αλλά μην το πείτε πουθενά παραέξω...
Εσένα Achara δεν σου μιλάω γιατί ο άντρας σου ( epp ) με έχει γραμμένη...

Ναι καλά, τα φαινόμενα άλλα λένε mmm3 mmm3 mmm3

ελπίζω μόνο να είναι μόνο αυτά που απατούν

lolololo lolololo lolololo

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Richellie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened   Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Απρ 03, 2009 8:55 pm

Τόοοτε? Τότε καλά είμασταν... Αχ... αλλες εποχές... Παίζαμε με τα Αμερικανάκια... βριζόμασταν στα λατινικά... το πουκάμισο του Rich ήταν καινούργιο... ο Charles είχε μαλλιά... epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Lost 5x11 - Whatever Happened, Happened
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: