Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 6x04 - The Substitute

Πήγαινε κάτω 
+5
cypher80b
JamesFord
Elle1
tasoskratos
xifomaxos
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο
Άριστο
Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_lcap55%Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_rcap
 55% [ 6 ]
Πολύ καλό
Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_lcap27%Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_rcap
 27% [ 3 ]
Καλό
Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Μέτριο
Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_lcap9%Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Χάλια
Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 11
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x04 - The Substitute   Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 20, 2010 12:17 pm

Αν υπάρχει μυστικό πέρασμα τότε τι τον πήγε από την άλλη να γκρεμοτσακιστει? Τς τς... tong

Κάτι άλλο. Κοιτούσα στο lostpedia τα διεγραμμένα ονόματα και έπεσα πάνω στο 321-Fernandez... Μάλιστα... Η Nikki υποψήφια προστάτιδα του νησιού... Αυτό πάει να πει επιστημονική φαντασία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x04 - The Substitute   Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 20, 2010 12:35 pm

xaxax δικιο εχεις Elle..ποπο οσο περνανε οι μερες τοσο πιο βλακας φαινεται ο Jacob..
Ριχνω δικιο στην Kate να παρεξηγειται παντως lolololo



//btw θυμαστε τον Hurley και τον dave? Ο Dave προσπαθουσε να πεισει τον Hurley να πεσει απο τον συγκεκριμενο
γκρεμο..Ο Dave ηταν ο smokey?
//και αν ο Κριστιαν ηταν ο καπνος, πως εξηγειται το mobisode που λεει στον σκυλο "ξυπνα το γιο μου εχει δουλεια να κανει",
λες και ειναι με την ιδια πλευρα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x04 - The Substitute   Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 20, 2010 1:44 pm

NAI Achara .

To 2o παράείναι επιστημονικής φαντασίας για να θέλει και εξήγηση Achara lolololo .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x04 - The Substitute   Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 20, 2010 2:56 pm

Achara έγραψε:

//και αν ο Κριστιαν ηταν ο καπνος, πως εξηγειται το mobisode που λεει στον σκυλο "ξυπνα το γιο μου εχει δουλεια να κανει",
λες και ειναι με την ιδια πλευρα..

Ίσως το είπε γιατί ήξερε ότι με τις πράξεις του ο Jack θα οδηγούσε τον John εκεί που τον οδήγησε και όλο το νησί επίσης tong

Achara έγραψε:

//btw θυμαστε τον Hurley και τον dave? Ο Dave προσπαθουσε να πεισει τον Hurley να πεσει απο τον συγκεκριμενο
γκρεμο..Ο Dave ηταν ο smokey?

Αυτό θα ήταν λογικό...Ήθελε να ξεμπερδέψει με τον Hurley...Έχω την αίσθηση πως αν κάποιος γίνει Jacob στη θέση του Jacob, αυτός θα είναι ο Hurley...'Η τουλάχιστον αυτός θα έπρεπε να είναι, είναι ο πιο special εκεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x04 - The Substitute   Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 20, 2010 9:20 pm

xifomaxos έγραψε:
Έχω την αίσθηση πως αν κάποιος γίνει Jacob στη θέση του Jacob, αυτός θα είναι ο Hurley...'Η τουλάχιστον αυτός θα έπρεπε να είναι, είναι ο πιο special εκεί...
Όχι τίποτα άλλο, αλλά έχει ήδη το απαραίτητο κολλημα με τους αριθμούς... tong

ΥΓ. Xif, είναι η ιδέα μου ή έχεις εγκαταλείψει τη θεωρία για τις δύο μορφές του Christian?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 6x04 - The Substitute   Lost 6x04 - The Substitute - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Φεβ 21, 2010 10:54 am

To σκεφτόμου χθες Elle αλλά έχω μπερδευτεί αρκετά με τα τελευταία...Πραγματικά δεν μπορούμε να ξέρουμε πότε κάποια παρουσία ήταν ο j και πότε ο smokey...Ίσως και αυτά που έβλεπε ο μικρός Ben να είναι παιχνίδια του ΜΙΒ και όχι του J...

Θυμήθηκα και το όνειρο του John, με τον πεθαμένο Horace....Τελικά αυτός που τον περίμενε καιρό δεν ήταν ο Jacob αλλά ο ΜΙΒ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
 
Lost 6x04 - The Substitute
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: