Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham

Πήγαινε κάτω 
+7
Elle1
achilleasLost4ever
tasoskratos
Achara
cypher80b
m0rpheas
xifomaxos
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο;
Τέλειο
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_lcap60%Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_rcap
 60% [ 6 ]
Πολύ Καλό
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_lcap30%Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Καλό
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Μέτριο
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_lcap10%Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Χάλια
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 10
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 27, 2009 4:17 pm

Και μόνο που είχε υπό κράτηση τον Sayid και αυτός καθόταν ήσυχος την κάνει ύποπτη την Ilana. Όσο για τον Ceasar, λες να ήταν απλά ένας ευγενικός άνθρωπος που παίρνει καραμπίνες και ψάχνει απεγνωσμένα σημειώσεις φυσικής;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 27, 2009 4:19 pm

Πάντως δεν φαίνεται να έχουν κάποια σχέση μεταξύ τους... Μάλλον άγνωστοι ήταν πριν πέσουν... Πιστεύω όμως πως τουλάχιστον η Ιlana έχει κάποια σχέση με τον Widmore...

Xif έχουμε πρόχειρα τα casting calls?

Edit: Τα βρήκα... Για spoiler μου ακούγεται η περιγραφή των χαρακτήρων...

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 27, 2009 4:36 pm

Έφτασαν

Σπόιλερ:

edit: φοβερος συγχρονισμός :geek:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Φεβ 27, 2009 10:50 pm

Νομίζω δεν πρέπει να παίρνουμε και πολύ τοις μετρητοίς τον χρονικό προσδιορισμό του Miles για το πόσα χρόνια ψάχνει ο Widmore το νησί. Μου φαίνεται πολύ φλου ο τρόπος που το λέει...

Τώρα, όσον αφορά το επεισόδιο, ήταν πάααααααρα πολύ καλό με αποκορύφωμα τη σκηνή Ben-Locke από την οποία και μετά δυσκολεύτηκα να συνεχίσω να παρακολουθώ... epp Δεν νομίζω να έχω πάθει ξανά τέτοιο σοκ στο Lost...

Πρέπει οπωσδήποτε να καθήσω να το ξαναδώ, αλλά μια απορία που μου έμεινε είναι σχετική μ' αυτόν τον έρ'μο τον Waaaaalt... Παρά το ότι, απ' ότι φαίνεται, συνεχίζει να είναι special, ο Locke δεν τον πιέζει γιατί "ασ'το μωρέ το παιδί, έχει περάσει πολλά", και ο Ben μάλλον δεν έκανε και καμιά ιδιαίτερη προσπάθεια να τον πείσει να πάει κι εκείνος πίσω... Τελικά τι στο καλό "παίζει" με τον Waaaaaalt?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 28, 2009 7:04 pm

Εγώ νομίζω πως ήταν η τελευταία φορά που είδαμε τον Walt... Μάλλον θα σταματήσει εδώ να μας απασχολεί με τελευταία "γεύση" από αυτόν την εκπλήρωση του οράματος πως αυτοί που περιτριγυρίζουν τον Locke δεν θέλουν το καλό του...

Νομίζω ο Locke μετά τα όσα άκουσε από τον Walt για τον πατέρα του, δεν ήθελε να τον πάει στο νησί για να μάθει πως ο πατέρας του είναι νεκρός... 'Ισως αυτό να εννοούσε με αυτό που είπε. Φυσικά βόλευε και την παραγωγή αν ήθελε να τον ξεφορτωθεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
tasoskratos
God of War-Ben's Bodyguard
tasoskratos


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3296
Τόπος : Στο 1 μέτρο από τον Ben
Registration date : 04/06/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 28, 2009 7:28 pm

Διάβασα τα νέα σχετικά με αυτούς τους 2 νέους χαρακτήρες και σκεφτόμουνα το πως θα τους ΄΄χώσουν΄΄ μέσα στην σειρά.
Μία περίπτωση είναι, να επιστρέψουμε και να μείνουμε μια και καλή σε παρελθόντα χρόνο, οπότε θα τους γνωρίσουμε μέσω Ντάρμα.
Μια άλλη περίπτωση είναι, προς το τέλος της σεζόν, ασχέτως χρόνου στο Νησί, να έχουμε μια ΄΄νέα΄΄ αποστολή του Γοίντμορ στο Νησί, για την τελική μάχη. Αναρωτιέμαι όμως και δεν ξέρω εάν ο χαρακτήρας του Γουίντμορ γίνει μόνιμος στον 6ο κύκλο, εάν κάποια στιγμή θα επιστρέψει και αυτός στο Νησί, αναλογιζώμενος βέβαια πα΄λαιότερη συνέντευξη των παραγωγών που είχαν πει ότι ο 6ο κύκλος θα διαδραματιστεί πάνω στο Νησί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 28, 2009 8:10 pm

Αν ήταν η τελευταία φορά που είδαμε τον Walt δε μπορώ να πω ότι λυπάμαι....νομίζω ότι οι παραγωγοί τον ξεφορτώθηκαν αρκετά καλά.
Taso η απάντηση στα spoiler... epp
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ερ   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Φεβ 28, 2009 9:34 pm

Aν και πολλη Λοκ Imbad ηταν ΤΕΛΕΙΟ epp epp
Πρωτη φορα εκανε κατι καλο ο Μπεν, χιχιχι....!!! tong Πολλη το ευχαριστιθηκα, αν και μου την πηραν μετα την χαρα.... :mad2:
Καλα οταν πηραβολησαν τον Abaton εμεινα shokkkkkk , καλα μου εσπαγε λιγο τα νευρα αλλα ειχε πολλη ενδιαφερον σαν χαρακτηρας...!!!!!
Τους αλλους 2 επισοδεια εχουμε να τους δουμε...!!! sad Μιλαω για τον sawyer, Daniel, και αυτους..!!!!! Αντε να ερθει το επομενο...!!! yahoooo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Μαρ 05, 2009 4:21 pm

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 5b4caa
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 2cxg6md
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Bed5ir
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 2j5bcqs
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 28tov5
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 2hefq09
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 2ihrsq8
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 33p52mt
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 2r6hbv9


JamesFord έγραψε:
Μονο εμενα δεν μου φανηκαν καθολου υποπτοι ο Σιζαρ και η Ιλανα; Εγω σαν αλλους -επομενους(;)- Jack και Anna Lucia τους ειδα...

Θα διαφωνήσω JamesFord αυτοί οι 2 ( καλά πέρα το ότι είναι κάκιστο καρμπόν από Ana-Lucia & Sayid ) μου φαίνονται πολύ σιγανά ποταμάκια θα φέρουν μπελάδες και μόνο μπελάδες Rolling Eyes Suspect scratch .

Τώρα για το επεισόδιο :

1ον Ψήφισα μέτριο γιατί ήταν ακόμα 1 Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 6jlo4h βαρετό επεισόδιο που δείχνει ποσο μπούφος είναι ο Βέφος και ποσο εύκολα τον δουλεύουν όλοι - ζζζ Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Dormir_44%20-%20emotloader.hu το εμπεδώσαμε αυτό φτάνει πια nexttt ( ο μόνος λόγος που χρειάζεται ο ... mmm3 ... άχρηστος στο νησί είναι για να ασπαστεί 1 άποψη και να κάνουν όλοι οι υπόλοιποι το ακριβώς αντίθετο για να σωθούν ) .

2ον Πού πας ρε καραμήτρο Widmore να το παίξεις 3-μέγιστος στην θέση του 3-μέγιστου εεε εεε εεε coolgum ;;; Τσου ρε Λάκη που βρήκες το ζαβό τον Βέφο να τον δουλεύεις και εσύ ψιλό γαζί .

3ον Όπως ανάφερα και πριν πολύ κακή η αντιγραφή τόσο του " νέου " Sayid όσο και της καινούργιας " Αννούλας " και γενικότερα η όλη προσπάθεια να πιάσουν 1 συνδυασμό από τις 2 προηγούμενες ομάδες που είχαν πέσει στο νησί για μένα τουλάχιστον πάει στον βρόντο και με εκνευρίζει αρκετά .

4ον Καλά το ύφος του αρχηγού όταν παρακολουθεί από μακριά τους Locke & Abaddon όλα τα Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 282m1hy θανατηφόρο + διαβολικό μαζί thumbss .

5ον Hugo respect κορυφή για 1 ακόμα φορά ( τί έγινε ρε μεγάλε ώστε από πέσιμο πήγες εεε ;;; Εεει κοπελιά μιλάω σε 1 ανάπηρο με καροτσάκι εεε ;;; Ναι . Τί ;;; Πού ;;; Πώς ;;; Πότε ;;; Από μακριά roftl . ) .

6ον Ευχαριστήθηκα υπερβολικά την γυριστή τάπα της Καιτς+ούλας στον Βέφο . Αυτό τώρα δεν ξέρω καλό ή κακό είναι tong ;;;

7ον Ίδια κατάσταση και με τον λακαμά ντοτόρε, demon καυστική εντελώς η απάντηση περί ξεμωρεμένου γέρου που δεν ξέρει που παν τα 4 .

8ον Για την σκηνή της αυτοκτονίας - στραγγαλισμού - ύπνου το μόνο που θα πω είναι όλα τα αγαλματίδια στον Emerson τώρα taz .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 06, 2009 11:11 am

Συμφωνώ με το Ν 8, αλλά δεν είσαι λίγο σκληρός με τον Johny; Οκ δεν είναι και ο καλύτερος διπλωμάτης του κόσμου αλλά όχι και να του την πει η κυρία Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή πάω με τον Jack, Tρίτη - Πέμπτη - Σάββατο με τον Sawyer και την Κυριακή το παίζω αφοσιωμένη μητέρα του Aaron. Kαι στο καπάκι να τον πει ξεμωραμένο γέρο ο Mr. I will fix that, που ήδη καταπίνει χαπάκια με μπύρες γιατί η Καιτούλα δεν του είπε σε τι δουλειά πήγε.... Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham   Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 06, 2009 12:33 pm

Σκληρός με τον άχρηστο Rolling Eyes ;;; Καθόλου φυσικά και πάλι πολύ επιεικής είμαι που τον λέω μπούφο τον )!@#$%^&*( . Μα αυτό με έκανε τουρμπίνα χτες taz , δηλαδή ότι ακόμα και τα συγκεκριμένα άτομα που θα έπρεπε να το βουλώνουν και να βλέπουν τα χάλια τους 1α και μετά να μιλάνε με 1-2 προτάσεις είπαν ακριβώς αυτό που κάνει ο - έχω το ακαταλόγιστο και δεν ξέρω τι μου γίνεται αλλά νομίζω ότι έχω 1 σκοπό - ξεμωραμένος Βέφος . Ειδικά η γυριστή της Καιτς+ούλας μου άρεσε υπερβολικά aera sta pania sou! .

Καλά πόσες bow bow bow πρέπει να κάνουμε στον 3-μέγιστο για το 7ο επεισόδιο πόσες ;;;

Φλασιά που μου ήρθε τώρα : Πού είναι ο Sayid οεο scratch ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Lost 5x07 - The Life and Death of Jeremy Bentham
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x05 - This Place is Death
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 5 x10 - He's Our You
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: