Lostaholics Anonymous
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Lostaholics Anonymous

Πόσο καμμένοι είμαστε πια!!!!
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Lost 5 x10 - He's Our You

Πήγαινε κάτω 
+9
ΜΑΙΡΗ
ramboutla
Elle1
Achara
Gonzo
cypher80b
tasoskratos
m0rpheas
xifomaxos
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Πως σας φάνηκε το επεισόδιο
Άριστο
Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_lcap42%Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_rcap
 42% [ 5 ]
Πολύ καλό
Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_lcap33%Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_rcap
 33% [ 4 ]
Καλό
Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_lcap17%Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Μέτριο
Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_lcap8%Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Χάλια
Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_lcap0%Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 12
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
JamesFord
The man behind the curtain
JamesFord


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 458
Ηλικία : 31
Registration date : 07/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 27, 2009 7:23 pm

cypher80b έγραψε:

Το ερώτημα είναι τι θα γινόταν αν οι κανόνες έσπαζαν (πράγμα που προς το παρόν δεν μας έχουν δείξει πως μπορεί να γίνει). Αν όμως ισχύει κάτι τέτοιο όλα είναι πιθανά. Και η θεωρία με τα παράλληλα σύμπαντα μου αρέσει και θα ταίριαζε και στο προηγούμενο επεισόδιο... Το μόνο που δεν κολλάει είναι πως ο Ben στο "νέο σύμπαν" εξακολουθεί να ζεί...

Αυτο με τα παραλληλα συμπαντα μου αρεσε κι εμενα, γιατι ειναι κατι που το 'χω ξαναδει στη πραξη σε αλλο δημιουργημα της Tv.
Cyph εσυ που εισαι και DB fan, δεν ξερω αν θυμασαι την ιστορια με τον Trunks τα Androids και τον Cell. Αλλα αυτο που ρωτας εξηγειται πολυ απλα (οπως εξηγηθηκε και στο DB) ο Ben δεν ζει πουθενα στη πραγματικοτητα των losties (Lafleur κλπ.), καθε timeline ειναι και μια πραγματικοτητα. Ο Ben που ζει μαζι με τον Jhon και τους επιβατες της Ajira ειναι απο τη πραγματικοτητα που ο Ben εζησε κανονικα μεχρι το purge. Aν η πραγματικοτηα "Lafleur κλπ. συνεχιστει θα δουμε πως θα προκυψει μια διαφορετικη ιστορια χωρις τον Ben Linus. Ετσι ισχυει το "whatever happened, happened" γιατι και να αλλαξει προκυπτει μια διαφορετικη πραγματικοτητα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Μαρ 27, 2009 7:47 pm

Εμενα μου αρεσει η ιστορια με τα παραλληλα συμπαντα αλλα απο την αλλη πιστευω
οτι υπαρχουν πολυ καλυτερες θεωριες.
παντως η θεωρια οτι δεν μπορει να αλλαξει τπτ θελει προσοχη γιατι πολλα πραγματα εχουν ηδη αλλαξει οποτε θα πρπει να αποφασισουν ποια πραγματα δεν αλλαζουν και σε ποιο βαθμο.


btw το μπλογκ που ποσταρε ο Μερφεας ειναι απο τα καλυτερα που εχουν να κανουν με reviews απο αμερικανικες σειρες...ο darkttyler ειναι φοβερος [βεβαια αυτη ειναι και η δουλεια του]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gonzo
To Libby, with love
Gonzo


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 3913
Ηλικία : 114
Τόπος : Στο ευρύχωρο - ευάερο - ευήλιο ντουλάπι με την Libby !!!
Registration date : 09/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 28, 2009 1:29 am

Μα ήδη με τον θάνατο της Alex έσπασαν οι κανόνες άρα ... scratch ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stormshield
"Τζόν Λόκ Καραφλονέφρης"
Stormshield


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 38
Τόπος : Salonika
Registration date : 31/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 28, 2009 2:03 am

τρελή απογοήτευση ο Hold'em- εγώ περίμενα επικό χαρακτήρα επιπέδου Μπακούνιν

γέλασα με Χέρλι μάγειρα της Ντάρμα(με σήμα τον ζυμαρούλη) και ζαμπονιασμένο Σαγίντ

τον οποίο τον έστειλε στο παρελθόν ο Μπεν για να τον σκοτώσει-όλα μελετημένα ταχει ο μπινές

ωραία σκηνοθετική στιγμή:"you are free Sayid" και στα καπάκια ο Σαγίντ στο κάγκελο

και

Σαγίντ εσταυρωμένος:

-You're all going to die,you know.
-What?
-You're going to be killed.
-How exactly would you know this Sayid?
-Because I am from the future!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/androklis
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 28, 2009 10:03 am

Stormshield έγραψε:
ζαμπονιασμένο Σαγίντ

τον οποίο τον έστειλε στο παρελθόν ο Μπεν για να τον σκοτώσει-όλα μελετημένα ταχει ο μπινές


Γιατί λες ότι ο Ben ήθελε να τον πυροβολήσει ο Sayid και το σχεδίασε;
Ποιο το όφελός του από το να πυροβοληθεί όταν ήταν μικρός;....

Και ένα μικρό easter egg: Το κτίριο από το οποίο βγαίνει ο Sayid στην Ρωσία γράφει "Oldham Φαρμακευτική"....Το ίδιο όνομα με αυτό του κυρίου που παίζει με το LSD και τους κύβους ζάχαρης Suspect
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Stormshield
"Τζόν Λόκ Καραφλονέφρης"
Stormshield


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 119
Ηλικία : 38
Τόπος : Salonika
Registration date : 31/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 28, 2009 12:32 pm

Καταρχήν Ξιφομαχίνα,ήμουν 99% σίγουρος ότι θα έβαζες άβαταρ τον Μπένι με τη καπελαδούρα που φορούσε στη μητέρα Ρωσσία thumbsup - απλά θεός

και λέω θεός διότι απλά "I always have a plan"
ο Σαγίντ γύρισε στο παρελθόν με ποιο σκοπό;
εγώ λέω ότι τον έβαλε ο Μπενι για να τον σκοτώσει,αλλά δεν ξέρω γιατί

είναι τόσο θεός ο Μπενι που εκεί που μιλάει στο Σαγίντ και του λέει ότι τους ξεπάστρεψε όλους τους "κακούς" αλλά είναι ένας περίεργος που παρακολουθεί τον Χέρλι είναι σαν να του λέει "άντε πάνε και σκότωσε κι αυτόν" χωρίς να του το λέει ευθέως - (θυμίσου την εγχείρηση του όγκου,ο τζακ έπρεπε να ΘΕΛΕΙ να τον εγχειρήσει)

παρομοίως τον παροτρύνει να γυρίσει πίσω γνωρίζοντας ότι θα συναντίσει τον νεαρό εαυτό του και θα θελήσει να τον σκοτώσει

για να πω την αλήθεια πίστευα ότι το όπλο του Σαγίντ θα μπλοκάρει -
εννοείτε ότι ο Χάρι Πότερ δεν πέθανε αφού What happened happened - αφού ζει στο παρόν δεν γίνεται να πέθανε στο παρελθόν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.myspace.com/androklis
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 28, 2009 1:22 pm

υπο αυτην την εννοια, stormshield has a point.

Μπορει ο Μπεν να ηθελε για καποιο λογο να τον πυροβολισει ο Σαγιντ.
Ενας απο αυτους τους λογους θα ηταν ας πουμε να γινουν τα πραγματα οπως ηταν, αν υποθεσουμε οτι οντως ο Σαγιντ τον ειχε πυροβολησει και παλια.

Και μιας και εχει πολυ ψωμι απο character development το επεισοδιο
[παλιο καλο επεισοδιο λοστ πρωτης σεζον]
παρατηρω την συμπεριφορα του Τζακ, καθως τρωει ησυχα ησυχα το πρωινο του
και δεν ξερω αν μου αρεσει αυτο η οχι.
Απο τη μια λεω "τι καλουλης που εινια,δε φωναζει, δεν ειναι νευρικος,επιτελους ηρεμησε,δεν εχει ευθυνες(?)
απο την αλλη λεω 'παει φλωρεψε κι αυτος " αλλα αυτο που με ανησυχει
ειναι η επικειμενη μεταστροφη του σε man of faith(?)
ΠΟυ ειναι ο παλιος καλος(?) "δε με νοιαζουν οι κανονες- δεν υπαρχει μοιρα - δεν πιστευω στα θαυματα- τπτ πανω απο την ανθρωπινη ζωη- μονοι μας κανουμε την τυχη μας-ασε με ησυχο καραφλα" Τζακ?

Ηλπιζα οτι καποια στιγμη καποιος θα πατησει ποδι και θα πει "δε με νοιαζει τι λεει ο Τζεικομπ, ειναι ενας βλακας, δε με νοιαζουν οι κανονες, το νησι να παει απο εκει που ηρθε και κανενας δε θα γινει θυσια κανενος " και για μενα ο υποψηφιος ηταν ο Τζακ αλλα ανησυχω μη τον κανουν σαν τα μουτρα τους!
(no offence richie). Meh, ειναι νωρις ακομα βεβαια αλλα παρακολουθω με ενδιαφερον την εξελιξη στον χαρακτηρα του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Μαρ 28, 2009 2:05 pm

Stormshield έγραψε:
Καταρχήν Ξιφομαχίνα,ήμουν 99% σίγουρος ότι θα έβαζες άβαταρ τον Μπένι με τη καπελαδούρα που φορούσε στη μητέρα Ρωσσία thumbsup - απλά θεός


Καταλαβαίνεις επομένως τις υπεράνθρωπες προσπάθειες που κατέβαλα για να μην φωνάξω όταν τον είδα και ξυπνήσω τους υπόλοιπους 5:30 το πρωί tong tong

Στα σοβαρά τώρα, ok o Benji always have a plan αλλά σίγουρα δεν σχεδιάζει το πεπρωμένο. Ο μόνος λόγος που θα ήθελε να τον πυροβολήσει ο Sayid είναι για να γίνει αυτό που είναι τώρα, να πιστεύει δηλαδή ότι και ο John, " ο πόνος με έφτασε εδώ που είμαι σήμερα".
Αν ο Ben μπορεί να οδηγήσει ή να αποτρέψει τον Sayid από τον πυροβολισμό σημαίνει ότι μπορεί να ελένξει το μέλλον και το παρελθόν, το χρονικό συνεχές. Ακόμα και αν το δεχθούμε αυτό και πούμε πως το" ότι έγινε, έγινε" και το "σύμπαν έχει διορθωτικές πορείες" πάνε στα σκουπίδια, παραμένει το ερώτημα "Αν ο Ben μπορούσε να επέμβει στο παρελθόν του θα το άφηνε όπως ήταν ή όπως λέει και το τραγουδάκι
"if I could start again, a million miles away, I would keep myself, I would find a way"";
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 8:33 am

Πού λέτε να πάει ο Sayid τώρα που έφυγε από το Dharmaville; Ελπίζω να τον παραλάβει ο Richard να του πει 2-3 κουβέντες...

Επίσης με την Ilana τι γίνεται; Μετά την 2η χθεσινή προβολή με subs, εξακολουθώ να πιστεύω πως δουλεύει για Widmore... Εσείς τι λέτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 9:06 am

Αν η Ilana δουλεύει για τον Widmore, αυτό σημαίνει πως ο Charles ήξερε τι ακριβώς σχεδίαζε η Mrs Hawking με τον Ben...Kαι το ήξερε πριν το μάθει ο Desmond...Το βρίσκω αρκετά ενδιαφέρον...
Το MacCutcheon "φωνάζει" Widmore...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 3:53 pm

Εγώ το βρίσκω αρκετά παράξενο να μην ήξερε τι γίνεται... Σίγουρα γνώριζε ως η Hawking έχει τον τρόπο να βρει το νησί... Και από την στιγμή που δήλωσε στον Locke πως θα κάνει τα πάντα για να τον βοηθήσει, είμαι σίγουρος πως αυτός έβαλε το χέρι του και στον Sayid και ίσως και στον Hurley...

Πάντως το βλέμα του Ben όταν μπένει στο αεροπλάνο και βλέπει τον Sayid, δείχνει πως δεν περίμενε να τον δεί...

Edit: Που είστε όλοι παιδιά;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 4:16 pm

Mονο δν περιμενε? εγκεφαλικο πηγε να παθει ο ανθωπος...... lolololo lolololo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Achara
Jack's Thai girl
Achara


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2875
Ηλικία : 37
Τόπος : Phuket, Thailand
Registration date : 21/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 4:43 pm

οπως ειπα και χτες πιστευω οτι ι Ιλανα δουλευει για τον τσαρλς. Ακομα και αλλιως να ειναι ομως, πιστευω οτι στανταρ ειχε δικο του ανθρωπο μεσα (πχ Ceasar).
Ετσι κι αλλιως ειπε στον Λοκ οτι θα τον βοηθησει να μαζεψει του αλλους.
ΚΑι θεωρω και εγω σχεδον σιγουρο οτι ηξερε τα παντα περι 316 ,οπως και ηξερε για την 815.

Η πρωτη μου σκεψη σχετικα με τον Σαγιντ ηταν οτι θα κρυβεται κι απο τους μεν και απο τους δε αλλα δε νομιζω να τα καταφερει. Μακαρι να τον βρει ο Ριτς αλλα δεν το βλεπω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 4:59 pm

cypher80b έγραψε:


Πάντως το βλέμα του Ben όταν μπένει στο αεροπλάνο και βλέπει τον Sayid, δείχνει πως δεν περίμενε να τον δεί...


Μετά την 108η φορά που είδα τη συγκεκριμένη σκηνή θα συμφωνήσω....Το πρησμένο μάγουλο δε βοηθάει αλλά νομίζω ότι δεν περίμενε να τον δει εκεί...

Αν η Ilana δουλεύει για τον Widmore τότε ο Caesar για ποιον δουλεύει; Εκτός του ότι δουλεύει τον Jack demon

P.S. Τρελή θεωρία της xif: Όταν δυο αδέρφια τσακώνονται αλλά κινδυνεύει η οικογένεια συνήθως ο πατέρας τους τραβάει το αυτί και συνεργάζονται... Αν ο άρχων του νησιού τράβηξε το αυτί του Ben και του Widmore μπορεί και να συνεργάστηκαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 5:24 pm

Ελπιζω μονο μν κοψουν αυτην την σκηνη..... tong
και τη δεν θα δινα να δω τον jacob να τραβαει το αυτι του Μπεν...... roftl roftl roftl tong
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 5:26 pm

Lost_maniac έγραψε:
Ελπιζω μονο μν κοψουν αυτην την σκηνη..... tong
και τη δεν θα δινα να δω τον jacob να τραβαει το αυτι του Μπεν...... roftl roftl roftl tong

Όπως κοιτας την υπογραφή μου βλέπεις την τελευταία εικόνα δεξιά; Μην το ξεχνάς tong tong tong tong lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΔευ Μαρ 30, 2009 9:35 pm

Σχετικά με το πού θα πάει τώρα ο Sayid... νομίζω πως με τους Hostiles έχει πολύ περισσότερες ελπίδες από όσες είχε με την Dharma. Ο Sawyer έπρεπε να τον έχει στείλει πακέτο στον Richard από νωρίς αντί να προσπαθήσει να τον μπάσει στην Dharma. Ο Richard μετά τη συνομιλία του με Locke και Sawyer θα ήταν σε θέση να δεχτεί το "I'm from the future".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 31, 2009 2:43 pm

το θεμα ειναι να συναντιθει μαζι του ομως, πριν τον βρει κανενας αλλος....
Η Σαν που ειναι? lostie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cypher80b
Original Island Inhabitant
cypher80b


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 5209
Τόπος : Σε ένα νησί κάπου στον χρόνο..
Registration date : 03/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 31, 2009 4:46 pm

Lost_maniac έγραψε:
Η Σαν που ειναι? lostie

Στο παρόν μαζί με Ben, Lapidus, Locke, Caesar και Ilana...

O Sayid θα επικυριχθεί από όλους... Πιστεύω πως θα καταλήξει με τους Others, ή 2 μέτρα κάτω από το χώμα demon

Ειδικά τώρα που εκλήρωσε τον σκοπό του roftl roftl roftl malakia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.find815greece.blogspot.com
Lost_maniac
Drive Shaft
Lost_maniac


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 635
Ηλικία : 31
Τόπος : I'm lost with Charlie
Registration date : 11/07/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 31, 2009 5:18 pm

Η ιδεα μου ειναι η δεν πολλη συμπαθεις τον Σαιντ????? scratch
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xifomaxos
Ben's secret agent!
xifomaxos


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5105
Ηλικία : 44
Τόπος : Στον κόσμο μου...
Registration date : 02/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 31, 2009 6:17 pm

cypher80b έγραψε:
Πιστεύω πως θα καταλήξει με τους Others, ή 2 μέτρα κάτω από το χώμα demon


2 μέτρα κάτω από το χώμα θα ήταν μια χαρά demon Δεν χρειάζεται άλλο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://find815greece.blogspot.com
Elle1
Time Traveler
Elle1


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2173
Ηλικία : 41
Τόπος : Δεν έχει σημασία το "πού" αλλά το "πότε"
Registration date : 05/06/2008

Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Lost 5 x10 - He's Our You   Lost 5 x10 - He's Our You - Σελίδα 3 EmptyΤρι Μαρ 31, 2009 9:38 pm

Αν θυμάστε, σε μια από τις συζητήσεις που κάναμε στο chat (δεν θυμάμαι ποιό επεισόδιο βλέπαμε) είχα πει ότι ο χαρακτήρας του Sayid αχρηστεύτηκε μετά την επιστροφή του στο νησί. Και ο ίδιος ο Sayid φαίνεται να κατάλαβε πως δεν έχει σκοπό ύπαρξης. Τώρα που βρήκε το σκοπό του και τον εκπλήρωσε κιόλας, ας την κάνει με ελαφρά... Δύο μέτρα και σύντομα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Lost 5 x10 - He's Our You
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Lost 5x01 - "Because You Left" & Lost 5x02 - "The Lie"
» Lost 6x15 - Across The Sea
» Lost 6x17/18 - The End
» Lost 6x01/02 - LA X
» Lost 5x08 - LaFleur

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Lostaholics Anonymous :: Episodes previews/reviews-
Μετάβαση σε: